Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Апрель » 16 » У ХПІ створять інноваційний кампус

Размещение новостей компаний

У ХПІ створять інноваційний кампус

Распечатать: У ХПІ створять інноваційний кампус | Комментировать: У ХПІ створять інноваційний кампус
13 квітня в НТУ «ХПІ» презентували унікальний проект. Інноваційний кампус, який об’єднає IT-навчання, школу підприємництва та коворкінг, побудують на базі ХПІ. Запрацює університетський простір наприкінці 2018 року.

За задумом ініціаторів — НТУ «ХПІ» та проекту UNIT.City — інноваційний кампус (innovations campus) повинен створити у Харкові оптимальні умови для того, щоб талановиті IT-фахівці, студенти, автори стартапів та підприємці мали повноцінний доступ до знань і ресурсів і розвивали свій бізнес в Україні.

Презентація проекту відбулася за участю голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Юлії Світличної: «Харків входить в десятку найбільших вишівських європейських центрів. Такий проект надає студентам нові можливості, відкриває майданчики для спілкування і співпраці. І це не тільки піднімає авторитет вишу, а й допомагає області завойовувати нові позиції в освітній сфері», — зазначила голова ХОДА Юлія Світлична.
Про деталі проекту і його значення для подальшого розвитку Харкова розповіли:

– перший віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, голова Наглядової ради НТУ «ХПІ» Василь Хмельницький;
– ректор НТУ «ХПІ», професор, член-кореспондент НАН України Євген Сокол;
– засновник IT-компанії Харкова «NIX Solutions» Ігор Брагінський;
– керівник Школи малого і середнього підприємництва Лідія Пащук;
– керівник інноваційного навчального закладу UNIT.Factory Валерія Заболотна.

За словами голови Наглядової ради НТУ «ХПІ» Василя Хмельницького, основне завдання проекту — дати можливість українським фахівцям розвиватися і бути успішними в Україні. «Світ швидко змінюється, тому ми повинні встигати за освітніми нововведеннями. Якщо у світі є щось більш ефективне, то ми моментально повинні впроваджувати це. Наша програма цікава тим, що там немає вчителів. Всі студенти відразу працюють, вирішуючи конкретні завдання. Вони отримують досвід, допомагають і перевіряють один одного. Є оператори, які стежать, щоб все правильно виконувалося», — розповів Василь Хмельницький.

«Серцем» кампусу стане інноваційна освітня програма UNIT.City, розроблена фахівцями UNIT.Factory у співпраці з НТУ «ХПІ», де талановита молодь навчатиметься інформаційних технологій безкоштовно. Про це повідомив ректор ХПІ професор Євген Сокол. «Там прописана дуже важлива роль інтеграції бізнесу та освіти. Є мета — підвищення якості підготовки фахівців. Таким чином за умовами цього проекту, буде здійснюватися відбір кращих студентів для навчання в цьому кампусі. Ця система спрямована на те, щоб студент, який закінчує університет і приходить на виробництво вже мав досвід реалізації теоретичних навичок, які він отримав в університеті», — підкреслив ректор Євген Сокол.

Ректор ХПІ також подякував голові ХОДА Юлії Світличній за підтримку в реалізації інноваційних проектів у сфері освіти, які розширюють можливості для навчання і подальшого працевлаштування молоді. «Завдяки підтримці Харківської облдержадміністрації та губернатора Юлії Світличної, а також голови Наглядової ради НТУ «ХПІ» Василя Хмельницького, ХПІ буде впроваджувати проект трансформації інженерної освіти і безпосередньо сфери IT-освіти».
На базі нового інноваційного кампусу також продовжить свою роботу Школа малого і середнього підприємництва, а сучасний коворкінг дасть можливість креативним молодим фахівцям отримати робочі місця, кваліфіковану професійну підтримку бізнесу, безпеку, доступ до знань.

Планується, що до фінансування цього соціально-освітнього проекту будуть залучені інвестиції держави, підприємств і місцевого бізнесу.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У ХПІ створять інноваційний кампус
Увеличить: У ХПІ створять інноваційний кампус
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 109 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz