Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2018 » Май » 31 » У Києві розповіли про бізнес трансформацію на форумі SAP NOW

Размещение новостей компаний

У Києві розповіли про бізнес трансформацію на форумі SAP NOW

Распечатать: У Києві розповіли про бізнес трансформацію на форумі SAP NOW | Комментировать: У Києві розповіли про бізнес трансформацію на форумі SAP NOW
30 травня в Києві відбувся щорічний форум про трансформацію бізнесу за допомогою цифрових технологій  SAP NOW Київ. На заході були присутні більше 500 учасників: керівників українських компаній та державних організацій, а також експертів у галузі управління бізнесом та IT.

У вступному слові, директор SAP Україна, Максим Матяш, розповів про основні тренди і процеси , які ми будемо спостерігати в майбутньому. За його словами, діджиталізація виходить на глобальний ринок і тепер не тільки великі компанії, але вже середній і малий бізнес впевнено рухаються в цьому напрямку.

«Цифрова трансформація стала обов'язковою умовою для всіх компаній, незалежно від розміру або галузі. Гнучкість і здатність до інновацій - нові орієнтири успіху. Роль SAP  допомагати адаптуватися до нової цифрової реальності, щоб відповідати ринковим викликам, і надавати необхідні інструменти для виявлення нових можливостей, створення нових бізнес-моделей і успішного залучення клієнтів»,  зазначив Максим Матяш, директор SAP Україна.

З кожним роком в діловій сфері відбуваються кардинальні зміни: нові тренди та виклики, які стоять перед компаніями. Такі технології, як штучний інтелект задали абсолютно новий темп для ведення бізнесу. За словами експертів, впровадження саме таких технологій допоможе компаніям вийти на новий рівень і бути конкурентоспроможними через пару років. Сімон Калужа, керуючий директор SAP в Центральній та Східній Європі, вважає, що в майбутньому всім компаніям потрібно бути готовими з'єднувати роботу штучного інтелекту з людськими можливостями. Але це не означає, що людина стане не потрібною і втратить значимість на ринку праці. Навпаки – фахівці у своїй сфері зможуть досягти величезних результатів і нових відкриттів у медицині, логістиці, телекомунікації та інших сферах.

«Сьогодні більшість компаній мають можливість кардинально змінитися. Ми живемо в цифровому світі, а це означає, що існують прогресивні технології, здатні створювати нові бізнес-моделі. Компанія SAP має рішучий намір бути довгостроковим партнером для своїх клієнтів, щоб підтримувати їх на цьому шляху розвитку і сприяти майбутнім успіхам. Ми вибрали роль лідера, захисника і каталіста, і ми інвестуємо в інновації та знання, щоб допомагати нашим клієнтам працювати краще»,  прокоментував Сімон Калужа, керуючий директор SAP в Центральній і Східній Європі.
В рамках Форуму відбулася пленарна дискусія на тему «Європейська перспектива і трансформація бізнесу: фактори росту для українських підприємств». Модератором виступив Павло Шеремета, економіст, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи. Учасниками дискусії стали представники різних галузей: ТОВ «Метінвест Холдинг», НАЕК «Енергоатом» і IPG Inc., а також топ-менеджери SAP в Центральній і Східній Європі. За словами експертів, продуктивність економіки України становить всього 10% і цього вкрай мало в сучасних умовах ринкової конкуренції. Для підвищення цієї цифри, українським компаніям необхідно переходити в цифрове поле і налагоджувати оптимізацію власних бізнес процесів. Як результат, Україна вийде на європейський ринок і зможе втричі збільшити експорт продукції.

Під час форуму було представлено сім тематичних сесій, в ході яких більше 30 бізнес-експертів світового рівня з різних країн Європи, поділилися досвідом: як українському бізнесу рости в контексті європейської перспективи. Серед основних тем, про які говорили на форумі: технологічні інновації, взаємодія з клієнтом, цифрова трансформація в HR і майбутнє процесу закупівель.

Протягом дня, учасники та гості ознайомилися з рішеннями SAP, такими як SAP Analytics Cloud, SAP Digital Boardroom, SAP Asset Intelligence Network, SAP Leonardo Machine Learning, SAP Leonardo IoT, SAP Cloud Platform, SAP Hybris, SAP S/4HANA, SAP Ariba, SAP Success Factors на інтерактивній виставці, де були представлені різні стенди з готовими бізнес-ідеями і сценаріями.

Про компанію

SAP  один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, компанія SAP допомагає організаціям будь-якого розміру і спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки - рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів (включаючи клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкого зростання.
На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами SAP є понад 250 державних організацій, а також підприємств нафтогазового, енергетичного, металургійного сектору. SAP активно бере участь у розвитку національних ІТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вишами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 248 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz