Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2017 » Октябрь » 26 » У МакДональдз® з’явилось меню шрифтом Брайля для людей з порушеннями зору

Размещение новостей компаний

У МакДональдз® з’явилось меню шрифтом Брайля для людей з порушеннями зору

Распечатать: У МакДональдз® з’явилось меню шрифтом Брайля для людей з порушеннями зору | Комментировать: У МакДональдз® з’явилось меню шрифтом Брайля для людей з порушеннями зору
Відтепер у кожному ресторані МакДональдз® в Україні вже доступне меню шрифтом Брайля*. Завдяки цій ініціативі відвідування закладів стане більш комфортним для людей з порушеннями зору, які тепер можуть самостійно ознайомитися з меню і замовити улюблені страви.

Ініціативу з впровадження меню для незрячих людей компанія МакДональдз® реалізувала у співпраці з Українським Товариством сліпих (УТОС), яке допомогло повністю адаптувати та виготовити основне меню закладів мовою Брайля.

«В Україні сьогодні близько 80 тис. незрячих людей, а підлаштованих під їхні потреби ресторанів і кафе – поки обмаль. До сьогодні меню шрифтом Брайля у нас замовляли окремі заклади в одному екземплярі. МакДональдз® став першим мережевим закладом громадського харчування в Україні, який виготовив таке меню для своїх ресторанів Ми радіємо, що для людей з вадами зору з’являється більше місць, де вони можуть комфортно провести зустріч або перекусити, маючи уявлення про всі страви, без потреби розпитувати людей у черзі», – підсумував Степан Філіп, директор будинку звукозапису та друку УТОС.

Рішення про впровадження меню шрифтом Брайля було прийнято у відповідь на запит від одного з відвідувачів. «Ми вдячні, що гість звернув нашу увагу на те, як можна вдосконалити обслуговування в наших закладах. В цінностях компанії – створювати рівні можливості для всіх. Тому сьогодні ми з радістю запроваджуємо проект, який допоможе людям з порушенням зору самостійно зробити замовлення та почуватися комфортніше в МакДональдз®», – зазначив Гжегож Хмелярський, генеральний директор компанії МакДональдз® в Україні.

Запровадження меню шрифтом Брайля відображає соціально відповідальну позицію МакДональдз® робити ресторани максимально доступними і зручними. Зокрема, більшість закладів МакДональдз® облаштовані з урахуванням потреб людей з інвалідністю (перш за все на візках), де за можливості встановлені зручні пандуси і передбачені інші умови.

*Шрифт Брайля – рельєфно-крапковий тактильний шрифт, який використовують люди з порушеннями зору для письма і читання.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У МакДональдз® з’явилось меню шрифтом Брайля для людей з порушеннями зору
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 180 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz