Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медиарынок, pr и реклама » 2017 » Январь » 20 » У місті Київ відбудеться презентація книжки Радислава Гандапаса «Камасутра для оратора»

Размещение новостей компаний

У місті Київ відбудеться презентація книжки Радислава Гандапаса «Камасутра для оратора»

Распечатать: У місті Київ відбудеться презентація книжки Радислава Гандапаса «Камасутра для оратора» | Комментировать: У місті Київ відбудеться презентація книжки Радислава Гандапаса «Камасутра для оратора»
20 лютого в «Українському домі» за адресою м.Київ вул. Хрещатик, 2 відбудеться презентація книжки бізнес-тренера Радислава Гандапаса «Камасутра для оратора» спільно з автором книги, випущеної для української аудиторії видавництвом «Моноліт-Bizz». Початок о 09:00.

Вперше в Україні! Книжка всесвітньо відомого бізнес-тренера Радислава Гандапаса «Камасутра для оратора» від видавництва «Моноліт». Найкраща методика з ораторської майстерності вже українською мовою. Вона допоможе кожному, починаючи з тих, хто виголошує тости на застіллях, і закінчуючи політиками. Позбавить від страху виступів перед публікою і навчить відповідати на підступні питання.

Радислав провів більш ніж 1 000 тренінгів. Серед його учнів є крупні бізнесмени, політики та інші діячі. Також на семінари ходять звичайні робітники. Володіння навичками ораторського мистецтва на сьогоднішній день є необхідною умовою сучасного фахівця в будь-якій сфері. Питання і проблеми у всіх однакові. Тому Радислав і написав главу «110 запитань-109 відповідей». Там він відповість на всі питання, з якими стикався за 15 років викладання.

Книгу можна придбати 20 лютого 2017 року на семінарі Радислава або за попереднім замовленням на сайті http://bizlit.com.ua/lichnyj-rost/kamasutra-dlja-oratora-ukr.html

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У місті Київ відбудеться презентація книжки Радислава Гандапаса «Камасутра для оратора»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 614 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz