Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Октябрь » 24 » У партнерських програмах автокредитів від ОТП Банку – тепер і MITSUBISHI!

Размещение новостей компаний

У партнерських програмах автокредитів від ОТП Банку – тепер і MITSUBISHI!

Распечатать: У партнерських програмах автокредитів від ОТП Банку – тепер і MITSUBISHI! | Комментировать: У партнерських програмах автокредитів від ОТП Банку – тепер і MITSUBISHI!
Коло партнерських програм автокредитування ОТП Банку поповнилося новим солідним брендом – Mitsubishi. Відтепер споживачі можуть придбати обрану марку авто від відомого японського автовиробника з використанням кредитних коштів від ОТП Банку за спеціальними умовами.

Кредит надається у гривнях на суму до 1 млн грн з мінімальним розміром авансового внеску від 20% терміном до 6 років. Так, наприклад, при сумі авансового внеску 50% за кредитом терміном 12 місяців фіксована процента ставка становить 0,01% річних без додаткових комісій. І подібні вигідні умови пропонуються і за іншими опціями програми. Дострокове погашення кредиту проводиться без жодних комісій.

«Ми раді тому, що у нашій лінійці пропозицій з автокредитування з‘явився бренд Mitsubishi, насамперед, тому, що тепер ми зможемо задовольняти потреби більшого числа клієнтів. Шляхом постійного розширення кола наших партнерських програм ми прагнемо реалізувати на практиці таку ідею: «Клієнту необхідно лише обрати авто, про решту попіклується банк». А процентна ставка 0,01% річних робить нашу пропозицію реально доступною», - відзначив Олег Клименко, начальник управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, ОТП Банк з початку року активно розвиває напрямок автокредитування. Наразі, у банку діють програми кредитів на купівлю авто з такими брендами: Hyundai, Volkswagen, Ravon, Skoda, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 203 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz