Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медицина. Аптеки » 2018 » Январь » 2 » У Рівненській області буде створено серцево-судинний центр

Размещение новостей компаний

У Рівненській області буде створено серцево-судинний центр

Распечатать: У Рівненській області буде створено серцево-судинний центр | Комментировать: У Рівненській області буде створено серцево-судинний центр
Світовий банк погодив для Рівненщини створення серцево-судинного центру в місті Сарни. Про це повідомив керівник проекту Світового банку з поліпшення охорони здоров’я в Рівненській області Сергій Рибачок.

«Ще на початку проекту ми побачили, що він потребує доповнення, тому що неможливо вчасно (максимум 2 години) довезти людину з інфарктом, наприклад, із Зарічного до Рівного (180 км). І тоді народилася ідея розширити проект та створити ще один серцево-судинний центр у Сарнах. Проте щоб це зробити, потрібно було погодження Світового банку та, звичайно, гроші. І ми їх знайшли. Це кошти, які вдалося заощадити під час попередніх закупівель», – розповів Сергій Рибачок.

Усього на створення серцево-судинного центру в Сарнах буде виділено близько 1,5 млн дол.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: У Рівненській області буде створено серцево-судинний центр
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 278 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz