Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Февраль » 20 » У січні сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 648 млн грн

Размещение новостей компаний

У січні сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 648 млн грн

Распечатать: У січні сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 648 млн грн | Комментировать: У січні сума надходжень до банків, що ліквідуються, склала 648 млн грн
Протягом січня 2017 року на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 648 млн грн. Із них найбільша сума – 462,2 млн грн – отримана від погашення позичальниками кредитів.

Крім того, 176,5 млн грн надійшло від продажу активів банків, що ліквідуються, та 9,3 млн грн отримано у якості орендної плати.

Дані про надходження, у тому числі у розрізі неплатоспроможних банків, щомісяця публікуються на Офіційному сайті Фонду у розділі Інформація щодо неплатоспроможних банків.

Нагадаємо, у розділі щомісячні результати продажу активів неплатоспроможніх банків також оприлюднюються дані про проведені аукціони з продажу активів банків, що ліквідуються: інформація подається у розрізі конкретних лотів (вартістю від 1 млн грн) із зазначенням балансової та оціночної вартості, стартової та ціни продажу, а також даних про покупців.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 292 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz