Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Ноябрь » 14 » У третьому кварталі 2018 року OTP Group продовжила нарощувати прибуток

Размещение новостей компаний

У третьому кварталі 2018 року OTP Group продовжила нарощувати прибуток

Распечатать: У третьому кварталі 2018 року OTP Group продовжила нарощувати прибуток | Комментировать: У третьому кварталі 2018 року OTP Group продовжила нарощувати прибуток
За результатами роботи в третьому кварталі 2018 року OTP Group додала 2% до результату попереднього кварталу, зафіксувавши скоригований прибуток після оподаткування в розмірі 92,7 млрд форинтів - кращий квартальний результат за всю історію Групи. В результаті, прибуток за підсумками дев'яти місяців 2018 року зріс до 262,8 млрд форинтів, на 17% поліпшивши результат роком раніше.

Поліпшення фінансового результату Групи було досягнуте, перш за все, за рахунок зростання показників дочірніх структур. Так, за підсумками дев'яти місяців 2018 року, значно поліпшили свої показники український, хорватський, сербський і чорногорський банки. В результаті, внесок іноземних дочірніх структур в сукупний результат Групи за підсумками 9 місяців збільшився до 41%, а за підсумками третього кварталу - до 45%.

При цьому, результат материнського банку OTP Bank Plc. також на 2% перевершив результат роком раніше. Скоригований прибуток після оподаткування материнського банку OTP Bank Plc. за підсумками дев'яти місяців 2018 року зріс до 139,6 млрд форинтів.

У третьому кварталі 2018 року кредитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, продемонстрував 4% приріст. В результаті, за підсумками трьох кварталів 2018 року кредитний портфель збільшився на 839 млрд форинтів, що представляє собою 12% приріст у річному обчисленні. Збільшити портфель в квартальному обчисленні вдалося материнському банку OTP Bank Plc. (+ 6%), а також російському, українському, сербському і болгарському дочірнім банкам - на 9, 7, 5 і 3% відповідно.

Депозитний портфель OTP Group, скоригований з урахуванням коливань валютних курсів, з початку року збільшився на 560 млрд форинтів. Найбільший приплив депозитів зафіксували материнський банк OTP Bank Plc. і болгарський дочірній банк DSK Bank. А українському і російському дочірнім банкам вдалося забезпечити стійке зростання кредитування за рахунок локальних депозитних ресурсів.

Як і в попередніх звітних періодах, у третьому кварталі 2018 року OTP Group зберігала стійкі позиції ліквідності та капіталізації.

На кінець вересня консолідований коефіцієнт достатності базового капіталу першого рівня OTP Group відповідно до МСФЗ (Common Equity Tier 1) склав 14,3%.
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 96 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz