Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Май » 14 » Uklon впровадила технології машинного навчання, штучного інтелекту та Big Data

Размещение новостей компаний

Uklon впровадила технології машинного навчання, штучного інтелекту та Big Data

Распечатать: Uklon впровадила технології машинного навчання, штучного інтелекту та Big Data | Комментировать: Uklon впровадила технології машинного навчання, штучного інтелекту та Big Data
Українська компанія Uklon впровадила алгоритм, який використовує широкий спектр можливостей сервісів хмарної платформи Microsoft Azure, а саме: штучного інтелекту, машинного навчання та аналізу великих даних. В результаті запропоновані клієнтам сервісу виклику таксі тарифи вираховуються за допомогою індивідуальних алгоритмів, заснованих на таких факторах як: час доби, завантаженість доріг, відстань і попередні тарифи. Використання аналітики та машинного навчання збільшило можливість успішного замовлення таксі в середньому на 18% в годину-пік.

Компанія Uklon не встановлює стандартні тарифи для замовлення машини. Клієнти можуть самостійно регулювати вартість своєї пропозиції замовлення автомобілю. Тим, хто планує поїздку в годину-пік, інколи доводиться переплачувати. Раніше необхідно було вгадувати тариф, який зацікавить водія, що було схоже на лотерею. І на це витрачався час. Uklon автоматизував цей процес за допомогою SMART Business, місцевих партнерів Microsoft по технологіям. Завдяки використанню передових технологій аналізу об’ємних даних, було запропоновано алгоритм, який вираховує оптимальну ціну тарифу для участі в «торгах».

«Ми прагнули збільшити кількість завершених замовлень у нашого сервісу навіть в найбільш напружений час дня та ночі, щоб допомогти і клієнтам, і партнерам сервісу», – каже Віталій Дятленко, засновник компанії Uklon. «Впровадження нового алгоритму – це хороша новина для наших партнерів, адже клієнти приймають запропонований тариф у 75% випадків».

Не менш важливим є те, що впровадження алгоритмів Microsoft Azure призвело до значного підвищення інтересу і лояльності клієнтів до бренду Uklon. Це проявляється в помітному збільшенні індексу лояльності клієнтів до компанії Net Promoter Score (NPS), де максимальна оцінка NPS основного конкуренту компанії знизилась з 43 до 22, а індекс Uklon підвищився до 30.

У планах української компанії поширити цю успішну бізнес-модель на інші міста. Використання технологій Штучного Інтелекту дозволило конкурувати на вітчизняному ринку навіть з міжнародними компаніями.

Про Microsoft
Microsoft (Nasdaq «MSFT» @microsoft) підтримує цифрову трансформацію в епоху хмарних технологій і штучного інтелекту. Головна місія компанії – надати можливість досягнути більшого кожній людині і організації на планеті.

Про Uklon
Uklon – перший в Україні сервіс пошуку авто онлайн, запущений у 2010 році. Сервіс працює в 10 містах України і Тбілісі (Грузія). Uklon першим у Східній Європі застрахував всіх пасажирів на рівні додатку під час поїздки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 188 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz