Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Маркетинг » 2018 » Декабрь » 3 » Україна закрила євроквоти по 10 видам продуктів

Размещение новостей компаний

Україна закрила євроквоти по 10 видам продуктів

Распечатать: Україна закрила євроквоти по 10 видам продуктів | Комментировать: Україна закрила євроквоти по 10 видам продуктів
Україна станом на 26 листопада закрила 10-ту квоту на безмитний експорт агропродовольчої продукції до ЄС, а саме на оброблений крохмаль.

Про це йдеться у повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», пише видання agroportal.ua.

Як зазначається, наразі також використані квоти на мед, крупи та борошно, солод і пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний і яблучний соки, зернові (кукурудза і пшениця), вершкове масло та м'ясо птиці.

Майже використані квоти на крохмаль (95%) та часник (96%) відповідно.

Починаючи з 1 жовтня 2018 року почав діяти другий рік додаткових квот за 5 групах товарів, з яких станом на кінець листопада 2 вже закриті: мед та оброблені томати. Ще до кінця року будуть діяти додаткові квоти на зернові, з яких об'єми на пшеницю і кукурудзу вже використані, а на ячмінь використані лише на 23%.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Україна закрила євроквоти по 10 видам продуктів
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 81 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz