Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2019 » Январь » 15 » Українці переходять на бездротові навушники

Размещение новостей компаний

Українці переходять на бездротові навушники

Распечатать: Українці переходять на бездротові навушники | Комментировать: Українці переходять на бездротові навушники
У 2018 року кожна третя куплена пара навушників була бездротовою

Відмова від роз'єму для підключення навушників в смартфонах цілком обґрунтована. За даними компанії MOYO, в минулому році кожна третя пара навушників продана в Україні, була бездротовою.

Частка Bluetooth-навушників в загальних продажах за підсумками 2018 року перевищила 31%. Така пропорція спостерігається як серед моделей-вкладишів, так і накладних навушників, а різниця в поділі на дротові та бездротові моделі коливається в межах відсотка.

Одна з причин зростаючої популярності бездротових навушників — їх технологічне вдосконалення. При цьому зростає як якість звуку при бездротовій передачі, так і тривалість роботи на одному заряді акумулятора. Сучасні «бюджетні» моделі від іменитих виробників вже здатні забезпечити до 20 годин безперервного звучання.

Ще одна причина все більшої популярності бездротових навушників — зниження ціни. Моделі від Remax вже доступні дешевше 500 грн, а продукцію таких компаній як Sony або Philips можна придбати за ціною нижче 1000 грн.
_____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Українці переходять на бездротові навушники
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 115 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz