Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Февраль » 8 » Українці стали подорожувати ще більше: результати роумінгу Київстар у 2017 році

Размещение новостей компаний

Українці стали подорожувати ще більше: результати роумінгу Київстар у 2017 році

Распечатать: Українці стали подорожувати ще більше: результати роумінгу Київстар у 2017 році | Комментировать: Українці стали подорожувати ще більше: результати роумінгу Київстар у 2017 році
Використання мобільного інтернету у роумінгу Київстар у 2017 році зросло на 293% або майже в чотири рази, у порівнянні з 2016 роком, використання голосових послуг – на 70%.

Роумінг Київстар – одна з найпопулярніших послуг компанії. Тільки за останній рік кількість користувачів – «роумерів» – зросла на 10%. Абонентів, які використовують мобільний інтернет у роумінгу стало у два рази більше, у порівнянні з 2016-м.

Найпопулярнішими країнами у «роумерів» Київстар за підсумками року стали Польща, Румунія, Туреччина, Угорщина, Німеччина, Чехія, Єгипет, Росія, Молдова і Білорусь. Зросла кількість українців, які в цьому році подорожували до країн Європейського Союзу – серед абонентів Київстар таких виявилося на 25% більше, у порівнянні з 2016 роком.
Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар: «Ми з командою у 2016 році розробили новий підхід до роумінгу - і вгадали. Абоненти Київстар активно телефонують, користуються мобільним інтернетом і дуже задоволені нашими тарифами. Я радий, що ми, як лідер ринку, задаємо новий тренд, у тому числі, в цьому напрямку».

Минулого року Київстар зменшив вартість мобільних послуг у роумінгу в 34 країнах. Серед них, наприклад, Єгипет, США, Канада, Латвія, Литва, Естонія, Швеція та інші, де були встановлені тарифи першої роумінгової групи – 2,00 грн за хвилину розмов, 0,35 грн за 1 МБ інтернет-трафіку, 1 грн за SMS-повідомлення. У Японії, Мексиці, Новій Зеландії, Алжирі, Південній Африці, Тунісі та інших країнах були встановлені тарифи другої роумінгової групи, де дзвінкі коштують 4,00 грн за хвилину, 1 МБ інтернет-трафіку - 0,60 грн, а SMS - 1 грн.

Всього ж Київстар надає послуги міжнародного роумінгу на 5 континентах, у 195 країнах. Абонентам більше не потрібно замовляти додаткові послуги або здійснювати налаштування, оскільки роумінг підключається автоматично, як тільки абонент починає користуватися послугами мобільного зв'язку.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 217 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz