Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Октябрь » 3 » Українка виграла 250 000 гривень на подорож мрії. Canon Україна оголосила переможця фотоконкурсу літніх історій Live For The Story

Размещение новостей компаний

Українка виграла 250 000 гривень на подорож мрії. Canon Україна оголосила переможця фотоконкурсу літніх історій Live For The Story

Распечатать: Українка виграла 250 000 гривень на подорож мрії. Canon Україна оголосила переможця фотоконкурсу літніх історій Live For The Story | Комментировать: Українка виграла 250 000 гривень на подорож мрії. Canon Україна оголосила переможця фотоконкурсу літніх історій Live For The Story
КИЇВ, 2 жовтня 2017 р. – Canon Україна провела фінал конкурсу Live For The Story на кращу літню фотоісторію, який компанія організовувала з 28 червня по 20 серпня 2017 року. Canon Україна запросила фіналістів конкурсу, а також Марину Карпій і Олександра Ляпоту, спікерів київського Canon Фотомарафону, на експозицію робіт учасників до культурного центру Spivakovska ART:EGO.

Саме на виставці «Кращих літніх фотоісторій Live For The Story» експертне журі – фотографи Соня Плакідюк, Сергій Сараханов і менеджер з маркетингу Canon Україна Тетяна Ситниченко – оголосили ім’я переможця. Автор найкращої фотографії, Аліна Свєтлікова, отримала 250 000 гривень на здійснення подорожі мрії. В першу чергу Аліна планує відправитися з героєм своєї літної історії до королівства Норвегія, до архіпелагу Шпіцберген.

З 28 червня по 20 серпня 2017 року компанія Canon Україна закликала українських фотолюбителів поділитися їхніми кращими історіями літа, щоб виграти приз – подорож мрії на суму 250 000 гривень. За умовами конкурсу Live For The Story учасники повинні були розмістити свої фотороботи на сторінці http://www.canon.ua/summerstories, написавши невеличку розповідь про літню історію. За весь час проведення конкурсу на адресу компанії надійшло понад 1200 фотографій з найяскравішими історіями літа українців.

«Найскладнішим було обрати кращі роботи з кращих. Безумовно, кожна фотографія, кожна історія заслуговують на увагу, – сказала Тетяна Ситниченко, менеджер з маркетингу компанії Canon Україна. – Лише в останній день конкурсу ми отримали приблизно 400 робіт. Кожного дня ми переглядали і відбирали величезну кількість фотографій, що надихають і дозволяють поглянути на навіть найбільш знайомі речі під іншим кутом».

У фіналі конкурсу літніх історій Live For The Story боролися 35 фотографій, які були розвішані в культурному центрі Spivakovska ART:EGO. Журі конкурсу зачитували історії фіналістів, а кульмінацією вечора стало визначення переможця і вручення призу на 250 000 гривень, що дістався Аліні Свєтліковій. Фотоісторія Аліни – це історія про силу духу і щоденну боротьбу із собою. На фотографії дівчини зображений її друг Дмитро Щебетюк, який вирішив відправитися на інвалідному візку в подорож автостопом, проїхавши понад 2714 км і відвідавши 17 міст.

«Це була найдальша поїздка Діми, в якій він зміг довести собі та іншим, що будь-які перешкоди існують лише в нашій голові, – коментує Аліна Свєтлікова, переможниця фотоконкурсу Canon Live For The Story. – Це фото від самого початку заряджене позитивною енергетикою усіх, хто присутній у кадрі. Ми дуже раді перемозі, багато людей дійсно вболівало за нас. Поки що Діма відвідував лише Білорусь, проте тепер у нас у планах поїхати до Норвегії, до архіпелагу Шпіцберген, до Нової Зеландії».

«Хочеться відзначити, що під час підведення підсумків фотоконкурсу літніх історій ми, у першу чергу, звертали увагу на атмосферність, а не на професіоналізм виконання фотографій, – додала Соня Плакідюк, фешн-фотограф і член журі конкурсу. – Найкраща історія – це та, що викликає відгук у серцях, при перегляді якої хочеться посміхатися, що дарує непідробні емоції. Бажаю усім учасникам фотоконкурсу продовжувати займатися улюбленою справою, відвідувати просвітницькі заходи і, найголовніше, ділитися своїм баченням світу і щирими історіями».

Роботи усіх учасників фотоконкурсу літніх історій Live For The Story розміщені в веб-галереї на сайті Canon Україна.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 234 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz