Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медицина. Аптеки » 2017 » Октябрь » 5 » Українська будівельна компанія долучилась до проекту «Пішла, щоб повернутись»

Размещение новостей компаний

Українська будівельна компанія долучилась до проекту «Пішла, щоб повернутись»

Распечатать: Українська будівельна компанія долучилась до проекту «Пішла, щоб повернутись» | Комментировать: Українська будівельна компанія долучилась до проекту «Пішла, щоб повернутись»
ZV Development – потужна українська будівельна компанія з 27-ми річним досвідом на ринку України, стала учасницею проекту «Пішла, щоб повернутись». Співробітниці компанії отримали оплачуваний вихідний, аби пройти огляд у мамолога та упевнетись у власному здоров’ї.

«Здоров'я людей — це найважливіший пріоритет для нас», - розповідає директор з персоналу ZV Development Анжела Савченко, - «Саме тому, ми, не роздумуючи, долучились до проекту. Ми усвідомлюємо, що нинішня зайнятість, інтегрованість працівника у робочий процес та низка інших сімейних клопотів практично не залишають часу на турботу про себе та своє здоров’я. Особливо це стосується жінок. Надання такої можливості компаніями для своїх працівників є дуже важливим кроком. Адже доведено, що саме рання діагностика здатна врятувати життя жінки у 97% випадків».
Нагадаємо, що ZV Development - це вже друга компанія, яка стала учасницею проекту «Пішла, щоб повернутись» та надала своїм працівницям оплачуваний вихідний з метою проведення скринінгових оглядів молочної залози. Метою соціального проекту «Пішла, щоб повернутись» — є зниження рівня смертності від раку молочної залози.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Українська будівельна компанія долучилась до проекту «Пішла, щоб повернутись»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 279 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz