Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2017 » Ноябрь » 5 » Українська Овочева Компанія UVC – партнер провідної конференції плодоовочевого бізнесу України

Размещение новостей компаний

Українська Овочева Компанія UVC – партнер провідної конференції плодоовочевого бізнесу України

Распечатать: Українська Овочева Компанія UVC – партнер провідної конференції плодоовочевого бізнесу України | Комментировать: Українська Овочева Компанія UVC – партнер провідної конференції плодоовочевого бізнесу України
Українська Овочева Компанія UVC виступить партнером чотирнадцятої міжнародної конференції «Овочі та фрукти України-2017. Об’єднання заради успіху», яка відбудеться 5-7 грудня в м. Київ, у рамках єдиної в Україні професійної плодоовочевої виставки Fresh Business Expo. Про це повідомляють організатори події – проект «АПК-інформ: овочі та фрукти».

Наразі UVC є провідним постачальником овочевої, садівничої, зернової, зрошувальної та іншої техніки, а також запчастин до неї, для учасників українського аграрного ринку. Компанія вже зарекомендувала себе як надійний та довгостроковий партнер для вітчизняних фермерів.

На конференції технічні рішення і лінійку продукції, що пропонуються компанією UVC, представить Тихін Євтушенко, голова правління підприємства, у рамках презентації на тему «Механізація процесів вирощування – сучасна техніка для сучасного бізнесу», а більш детально обговорити технічні нюанси та отримати консультації від спеціалістів

UVC всі бажаючі зможуть на виставковому стенді компанії.

Нагадуємо, що конференційні засідання за традицією відбудуться у перші два дні події (5-6 грудня), а 7 грудня буде присвячено щорічному торговому форуму, який дає можливість провести прямі переговори з понад 25 роздрібними мережами України та провідними експортерами і імпортерами країни.

Попередня програма конференції, умови участі, рекламні можливості та заявка на участь розміщені на офіційному сайті заходу, а з питаннями щодо події, будь ласка, звертайтесь до проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

+380 562 320795

+380 96 5836323 – Євген Кузін, fruit.intl@fruit-inform.com

+380 67 6343980 – Олександр Хорев, fruit.chief@fruit-inform.com

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 207 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz