Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Сентябрь » 1 » Українські студенти представлять Україну на всесвітньому змаганні University Startup World Cup 2017

Размещение новостей компаний

Українські студенти представлять Україну на всесвітньому змаганні University Startup World Cup 2017

Распечатать: Українські студенти представлять Україну на всесвітньому змаганні University Startup World Cup 2017 | Комментировать: Українські студенти представлять Україну на всесвітньому змаганні University Startup World Cup 2017
Студенти університету ім. Тараса Шевченко презентують рішення, що дозволяє передбачати епілептичні напади, на всесвітньому змаганні стартапів в Копенгагені. Відбірковий тур в Україні провела організація Startup Kyiv. Фінансування поїздки команди на змагання здійснила компанія SoftServe.

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка візьмуть участь у всесвітньому змаганні університетських стартапів – University Startup World Cup 2017 (USWC). Змагання пройдуть 18-22 вересня в столиці Данії місті Копенгаген. Українці змагатимуться разом з 70-ма найкращими студентськими командами зі всього світу за грошову нагороду у розмірі 25 000 доларів США та титул Best Startup Worldwide.

Українська команда – HELi
Українську команду представлять двоє студентів: Вікторія Гайдар, (23 роки, аспірантка першого року навчання за напрямком «Медична фізика») та Микита Чечула (22 роки, студент за напрямком «Комп'ютерна інженерія»). На змаганні в Копенгагені студенти презентують проект HELi – технологічне рішення для допомоги хворим на епілепсію. HELi покликане завчасно попереджати про епілептичні напади в режимі реального часу. Також HELi передбачено можливість індивідуального лікування за зібраними даними, моніторинг стану хворого та передача необхідної інформації до медичного закладу.

Startup Kyiv – організатор відбіркового туру в Україні
У травні цього року в Україні пройшов відбірковий етап змагання, де й була обрана команда, яка візьме участь у всесвітньому змаганні University Startup World Cup. Організатором відбіркового туру виступив Startup Kyiv.

«Наша мета – представляти українську молодь на світовій арені та привертати увагу міжнародної спільноти до української науки та інновацій. Також ми прагнемо надихати та мотивувати майбутні покоління молодих українських підприємців, – прокоментувала партнер University Startup World Cup в Україні та засновниця Startup Kyiv Алевтина Пабст. – Я дякую університетам, які з великим ентузіазмом відчинили двері до співпраці та всім неймовірним стартап-командам, які взяли участь у відбірковому турі. Особлива подяка нашим друзям і партнеру – компанії SoftServe, яка стала ексклюзивним спонсором поїздки студентів в Данію».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Українські студенти представлять Україну на всесвітньому змаганні University Startup World Cup 2017
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 341 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz