Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Май » 16 » УКРАЇНСЬКИЙ РЕЖИСЕР ЗНЯВ ГЛОБАЛЬНУ РЕКЛАМУ СМАРТФОНА LG G6

Размещение новостей компаний

УКРАЇНСЬКИЙ РЕЖИСЕР ЗНЯВ ГЛОБАЛЬНУ РЕКЛАМУ СМАРТФОНА LG G6

Распечатать: УКРАЇНСЬКИЙ РЕЖИСЕР ЗНЯВ ГЛОБАЛЬНУ РЕКЛАМУ СМАРТФОНА LG G6 | Комментировать: УКРАЇНСЬКИЙ РЕЖИСЕР ЗНЯВ ГЛОБАЛЬНУ РЕКЛАМУ СМАРТФОНА LG G6
LG за допомогою машини Руба Голдберга протестувала ключові характеристики ультраміцного смартфона

Київ, 15 травня 2017 р. – Компанія LG Electronics представила на міжнародному ринку рекламу флагмана LG G6, зняту українським режисером Володимиром Ра-длінським. У новому ролику LG продемонстровані ключові характеристики сма-ртфона – висока надійність і стійкість до впливу різноманітних зовнішніх фак-торів.

У рекламному відеоролику проводиться тестування LG G6 за участю машини Руба Голдберга – складного механізму, що діє за принципом доміно. У сюжеті демонструється стійкість нового смартфона до впливу природних стихій – екстремальних температурних режимів, вогню та води.

Смартфон LG G6 має 5,7-дюймовий дисплей Full Vision з оригінальним співвід-ношенням сторін 18:9 та підтримує стандарти Dolby Vision і HDR10 для програ-вання високоякісного мобільного контенту. При створенні нового пристрою роз-робники LG зробили наголос на згладжуванні та зменшенні рамок навколо дисп-лея, підвищивши тим самим його ударостійкість.

У відеоролику LG G6 підкидають на 1 метр вгору та занурюють у воду на глиби-ну 50 см. При цьому смартфон продовжує справно функціонувати завдяки відповідності воєнному стандарту MIL-STD 810G та високому ступеню волого- та пилонепроникності IP68. Витримуючи температури від –20º до +60º, LG G6 показує і високу швидкість зарядки. Завдяки новій функції Quick Charging 3.0 смартфон заряджається на 50% усього за 35 хвилин.

З повною версією рекламного ролика, знятого одним кадром, можна ознайомити-ся на каналі LG Electronics в YouTube.

Попереднє замовлення моделі стартувало на українському ринку на початку квіт-ня. Рекомендована вартість LG G6 – 21 999 грн.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 578 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz