Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2017 » Март » 1 » «Укроборонпром» і Канада спільно працюватимуть в аерокосмічній галузі

Размещение новостей компаний

«Укроборонпром» і Канада спільно працюватимуть в аерокосмічній галузі

Распечатать: «Укроборонпром» і Канада спільно працюватимуть в аерокосмічній галузі | Комментировать: «Укроборонпром» і Канада спільно працюватимуть в аерокосмічній галузі
Поглибити співробітництво у сфері військово-технічної та цивільної кооперації домовилися посол Канади в Україні Роман Ващук та генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов.

Країни разом працюватимуть над модернізацією бронетехніки та проектами в аерокосмічній галузі і цивільному секторі. Посол зауважив, що Канада зацікавлена у такій кооперації, оскільки Концерн «здійснив військово-промисловий подвиг переозброївши українську армію в такий стислий термін та проявив себе на міжнародній арені».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Укроборонпром» і Канада спільно працюватимуть в аерокосмічній галузі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 384 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz