Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2017 » Май » 30 » «Укроборонпром» і Туреччина разом вироблятимуть безпілотники та боєприпаси

Размещение новостей компаний

«Укроборонпром» і Туреччина разом вироблятимуть безпілотники та боєприпаси

Распечатать: «Укроборонпром» і Туреччина разом вироблятимуть безпілотники та боєприпаси | Комментировать: «Укроборонпром» і Туреччина разом вироблятимуть безпілотники та боєприпаси
«Укроборонпром» домовився про співпрацю із Туреччиною в галузі авіаційної техніки та наземних систем і розробку нових проектів для турецьких та українських військових. Відповідний Меморандум Концерн підписав напряму із підсекретаріатом оборонної промисловості Міністерства оборони Туреччини.

«Укроборонпром» також уклав низку договорів із турецькими компаніями. Зокрема, спільно з Turkish Aerospace Industries (TAI) Концерн розроблятиме різні модифікації безпілотників. З корпорацією MKEK «Укроборонпром» співпрацюватиме за програмою розвитку боєприпасів. Вітчизняний авіагігант «Антонов» спільно з турецькою Aselsan працюватиме над оснащенням літаків сімейства Ан−148 комплексом радіоелектронного обладнання.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Укроборонпром» і Туреччина разом вироблятимуть безпілотники та боєприпаси
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 596 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz