Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Март » 1 » «Укроборонпром» презентував більше 20 передових авіаційних розробок в Індії

Размещение новостей компаний

«Укроборонпром» презентував більше 20 передових авіаційних розробок в Індії

Распечатать: «Укроборонпром» презентував більше 20 передових авіаційних розробок в Індії | Комментировать: «Укроборонпром» презентував більше 20 передових авіаційних розробок в Індії
«Укроборонпром» продемонстрував більше 20 видів новітньої авіаційної техніки на найбільшій в Індії спеціалізованій авіакосмічній виставці AeroIndia-2017.

Серед українських експонатів: моделі військово-транспортних літаків, серед яких нові Ан-132 та Ан-178, безпілотні літальні апарати Sparrow-LE та Sparrow, ракети класу повітря-повітря Р-27Р, Р-27ЕТ та Р-73, засоби захисту літаків та вертольотів АСО та АДРОС, керовані протитанкові ракети «Комбат» та інші передові авіаційні розробки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Укроборонпром» презентував більше 20 передових авіаційних розробок в Індії
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 317 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz