Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2017 » Май » 31 » «Укроборонпром» розроблятиме нову модифікацію АН-132 з міжнародними партнерами

Размещение новостей компаний

«Укроборонпром» розроблятиме нову модифікацію АН-132 з міжнародними партнерами

Распечатать: «Укроборонпром» розроблятиме нову модифікацію АН-132 з міжнародними партнерами | Комментировать: «Укроборонпром» розроблятиме нову модифікацію АН-132 з міжнародними партнерами
«Укроборонпром» в кооперації з компаніями TAQNIA (Саудівська Аравія) та Havelsan (Туреччина) розроблятиме модифікацію літака Ан-132 для несення морської патрульної служби.

Меморандум про співпрацю у цьому напрямку сторони підписали в рамках міжнародної виставки IDEF-2017. Ан-132 – перший літак без російських комплектуючих. Він є зразком міжнародної кооперації України та світових гігантів авіабудування. Ан-132 був створений у рекордно стислий термін – 1,5 року.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: «Укроборонпром» розроблятиме нову модифікацію АН-132 з міжнародними партнерами
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 599 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz