Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Ноябрь » 27 » "Укрзалізниця" змінила назву, тепер - АТ "Українська залізниця"

Размещение новостей компаний

"Укрзалізниця" змінила назву, тепер - АТ "Українська залізниця"

Распечатать: "Укрзалізниця" змінила назву, тепер - АТ "Українська залізниця" | Комментировать: "Укрзалізниця" змінила назву, тепер - АТ "Українська залізниця"
"Укрзалізниця" змінила назву і тепер називається Акціонерне товариство "Українська залізниця". Про це повідомили в прес-службі компанії, пишеть видання 112.ua.

"Сьогодні, 27 листопада, державним реєстратором проведено реєстрацію змін до статуту "Укрзалізниці". Його нову редакцію було затверджено постановою Кабінету міністрів України від 31 жовтня 2018. Серед іншого, зокрема, змінилося найменування товариства. Відтепер українською мовою назва товариства буде виглядати так: повне - акціонерне товариство "Українська залізниця", скорочене - АТ "Укрзалізниця"; англійською мовою: повна - joint stock company "Ukrainian railways", скорочене - JSC "Ukrainian railways", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що таке рішення Кабміну було викликане необхідністю привести статут "Укрзалізниці" у відповідність до змін у законодавстві, що регулює діяльність акціонерних товариств. Також змінився тип товариства на приватне акціонерне товариство. Однак це, за словами керівника "Укрзалізниці" Євгена Кравцова, "незважаючи на зміну типу з публічного на приватне акціонерне, товариство, як і раніше, повністю залишається у власності держави. 100% акцій "Укрзалізниці" належать державі і їх не може бути відчужено".

Нагадаємо, 2017-й рік "Укрзалізниця" закінчила з прибутком в 114 млн грн і EBITDA (прибуток до вирахування податків, відсотків і амортизації) 20,06 млрд грн.

ПАТ "Укрзалізниця" розпочало свою господарську діяльність 1 грудня 2015 року.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: "Укрзалізниця" змінила назву, тепер - АТ "Українська залізниця"
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 108 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz