Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2018 » Август » 10 » Унікальна українсько-польська велосипедна подія 2018 року - LVIV BIKE EXPO FORUM

Размещение новостей компаний

Унікальна українсько-польська велосипедна подія 2018 року - LVIV BIKE EXPO FORUM

Распечатать: Унікальна українсько-польська велосипедна подія 2018 року - LVIV BIKE EXPO FORUM | Комментировать: Унікальна українсько-польська велосипедна подія 2018 року - LVIV BIKE EXPO FORUM
Запрошуємо долучитися до унікальної українсько-польської велосипедної події 2018 року - LVIV BIKE EXPO FORUM, яка стартує 27 - 29 вересня у м. Львові.

Lviv Bike Expo Forum — масштабний захід, який об’єднає компанії-виробників та дистриб’юторів велосипедів і велосипедних аксесуарів в частині виставки та професіоналів і любителів велоіндустрії у форматі Форуму. Дана подія буде формуватися з 3 складових, зокрема:

1. EXPO (Велосипедна виставка) – це місце презентацій для компаній-виробників чи дистриб’юторів як велосипедів, так і велоаксесуарів, запчастин, одягу та спорядження. Це платформа для В2В зустрічей;
2. FORUM: велоквести, веломарафони, велоекскурсії у різних локаціях Львова;
3. TEDx: цікава ділова програма на актуальну тематику;

З впевненістю можна сказати, що Львову бракувало такої події і такі фактори як: збільшення кількості велолюбителів, велоактивістів, ріст продажу велосипедів, стрімкий розвиток велоінфраструктури, популяризація велоспорту лише підсилить необхідність проведення даного івенту.

Lviv Bike Expo Forum претендує стати знаковою велосипедною подією Західної України, адже співорганізатором виступає Kielce Bike-Expo — найважливіший велозахід у Польщі, який збирає 244 експоненти з 11 країн.

Якщо Ви шукаєте нові ринки збуту, нових клієнтів, плануєте просувати свої бренди серед інших відомих світових гігантів, або ж просто хочете бути в курсі всіх останніх велотрендів - Lviv Bike Expo Forum створений для Вас!!!

Долучайтеся >>> https://www.facebook.com/lvivbikeexpo/
http://bikelviv.com.ua/

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Унікальна українсько-польська велосипедна подія 2018 року - LVIV BIKE EXPO FORUM
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 121 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz