Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Ноябрь » 25 » Успіхи ОТП Банку з фінансування енергоефективності житла відзначені нагородами IQ energy

Размещение новостей компаний

Успіхи ОТП Банку з фінансування енергоефективності житла відзначені нагородами IQ energy

Распечатать: Успіхи ОТП Банку з фінансування енергоефективності житла відзначені нагородами IQ energy | Комментировать: Успіхи ОТП Банку з фінансування енергоефективності житла відзначені нагородами IQ energy
На урочистій церемонії в Києві Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з партнерами програми IQ energy відзначили досягнення програми і нагородили кращих партнерів, які підтримують енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в Україні в рамках програми.

Так, успіхи ОТП Банку з фінансування енергоефективності житла відзначені нагородами європейської програми IQ energy одразу у двох номінаціях – «Кращі продажі (альтернативні джерела енергії)» та «Перший банк, який почав фінансувати ОСББ у програмі IQ energy».

Загалом, з моменту запуску програми IQ energy від ЄБРР кредитними коштами від ОТП Банку на утеплення і підвищення енергозбереження у власних оселях скористалися більше 13 тисяч українців, а загальна сума кредитів за програмою енергоефективності житла IQ energy, наданих ОТП Банком клієнтам-фізичним особам, сягнула 500 млн грн.

У вересні ОТП Банк видав перший кредитний продукт ОСББ за програмою IQ energy, спрямований на фінансування широкого спектру енергоефективних заходів.
____________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Успіхи ОТП Банку з фінансування енергоефективності житла відзначені нагородами IQ energy
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 80 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz