Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Май » 17 » В AgroGeneration День Вишиванки зустріли онлайн-фешн показом національного вбрання

Размещение новостей компаний

В AgroGeneration День Вишиванки зустріли онлайн-фешн показом національного вбрання

Распечатать: В AgroGeneration День Вишиванки зустріли онлайн-фешн показом національного вбрання | Комментировать: В AgroGeneration День Вишиванки зустріли онлайн-фешн показом національного вбрання
Більше ста співробітників агрокомпанії AgroGeneration прийшли на роботу в четвер у національному вбранні, ще півсотні надіслали свої світлини разом з родинами у вишиванках. Напередодні керівництво агрохолдінгу оголосило конкурс на краще вишите вбрання. Таким чином аграрії приєдналися до свята – Міжнародного Дня вишиванки.

- Наші агропідприємства працюють на Сході, на Заході і в центральній частині України. Вдягнути національний одяг і одночасно зробити світлини усіх співробітників – не можливо, тож ми вирішили через онлайн покази показати, що ми єдина, потужна команда, яка шанує традиції українського народу, - розповідає Джон Шморгун, Президент агрокомпанії AgroGeneration.

В агрокомпанії вирішили не обмежуватися одним Днем Вишиванки, а продовжити приймати фотографії до Дня Конституції України.

- Весна гаряча пора для аграріїв, тривають роботи на ланах в усіх господарствах, і припиняти їх не можна. Трактористи і механізатори, агрономи і землевпорядники зараз на робочих місцях, і святкове вишите вбрання одягатимуть ввечері. Тож їх світлини будуть надіслані протягом кількох тижнів, - каже Володимир Ткаченко, віце - президент з виробництва агрокомпанії AgroGeneration.

А в червні, кращі світлини аграріїв у вишиванках будуть відзначені символічними подарунками. В AgroGeneration планують, що наступного року до конкурсу національного вбрання будуть залучені і пайовики.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: В AgroGeneration День Вишиванки зустріли онлайн-фешн показом національного вбрання
Увеличить: В AgroGeneration День Вишиванки зустріли онлайн-фешн показом національного вбрання Увеличить: В AgroGeneration День Вишиванки зустріли онлайн-фешн показом національного вбрання
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 221 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz