Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Январь » 18 » В Авдіївці знову відкрилося відділення «Нова Пошта»

Размещение новостей компаний

В Авдіївці знову відкрилося відділення «Нова Пошта»

Распечатать: В Авдіївці знову відкрилося відділення «Нова Пошта» | Комментировать: В Авдіївці знову відкрилося відділення «Нова Пошта»
В місті Авдіївка Донецької області знову відкрилося відділення №1«Нова Пошта», що приймає та видає вантажі без обмежень по вазі. Воно знаходиться на в’їзді до міста (проїзд Індустріальний, 4а) і працює з 9:00 до 19:00 в будні дні та з 9:00 до 17:00 по суботах. Надалі задля зручності клієнтів графік роботи відділення може бути подовжений.

«Для нас важливо бути близькими та зручними для клієнтів по всій Україні. Місцеві жителі дуже чекали на наше повернення, тому ми щиро раді, що жителі Авдіївки і найближчих населених пунктів знову зможуть користуватися послугами доставки від «Нова Пошта». Ми допускаємо можливість відкриття ще одного відділення ближче до центру Авдіївки. Рішення про це прийматимемо за першими результатами після відновлення роботи в місті», - прокоментувала подію національний директор «Нова Пошта» Анна Крупела.

Компанія «Нова Пошта» закрила відділення в Авдіївці влітку 2014 року через активні воєнні дії в регіоні. Відтоді найближче відділення компанії знаходилося в м. Селидове за 60 км від Авдіївки, а з листопада 2016 року – в селищі Очеретине, за 30 км. Відкриття відділення в Авдіївці дозволить активізувати життя та бізнес-діяльність місцевої громади.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: В Авдіївці знову відкрилося відділення «Нова Пошта»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 258 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz