Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Июнь » 2 » В ОТП Банку розпочинається акція «Літо – це ЗАБАВА!»

Размещение новостей компаний

В ОТП Банку розпочинається акція «Літо – це ЗАБАВА!»

Распечатать: В ОТП Банку розпочинається акція «Літо – це ЗАБАВА!» | Комментировать: В ОТП Банку розпочинається акція «Літо – це ЗАБАВА!»
З 1 червня по 15 липня 2017 року в ОТП Банку буде проводитися акція «Літо – це ЗАБАВА!». За умовами, всі учасники, які в період проведення акції здійснять одну або більше транзакцій з використанням кредитної картки ОТП Банку або картки з кредитним лімітом MasterСard, емітованої ОТП Банком, візьмуть участь у розіграшах цінних призів.

В рамках акції ОТП Банком будуть проводитися розіграші таких призів: щодня – велосипед, щотижня – путівка до літнього дитячого табору у Карпатах. Крім того, призовий фонд включатиме 240 подарункових сертифікатів на покупки в Інтернет-супермаркеті номіналом 500 грн.

ОТП Банк відкриває літній сезон 2017 такою символічною активацією, пропонуючи клієнтам банку чудові нагоди для сімейного відпочинку, здорового способу життя і гарного настрою. Крім того, розіграш путівок до літнього дитячого табору у Карпатах є приуроченим до міжнародного дню захисту дітей, даруючи дітям щасливих переможців незабутній літній відпочинок, оздоровлення і заряд бадьорості на весь рік.

При цьому, основний інструмент акції – кредитні картки ОТП Банку та картки з кредитним лімітом MasterСard – також обраний не випадково. Адже жвавий літній сезон потребує від українців додаткових коштів на здійснення своїх планів: відпочинку, оздоровлення, ремонту, різноманітних придбань та інвестицій у покращення якості життя. А кредитні картки ОТП Банку є відмінним інструментом для цього, оскільки пропонують їх власникам низку значимих переваг (безвідсотковий пільговий період до 55 днів, кредитний ліміт до 300 тисяч гривень, розстрочка на товари до 12 місяців, ефективний контроль платежів з безкоштовним Інтернет-банкінгом OTP Smart, безкоштовне зняття готівки у банкоматі тощо).

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 721 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz