Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2016 » Ноябрь » 29 » В Україні відкрився преміальний фан шоп художника Івана Марчука

Размещение новостей компаний

В Україні відкрився преміальний фан шоп художника Івана Марчука

Распечатать: В Україні відкрився преміальний фан шоп художника Івана Марчука | Комментировать: В Україні відкрився преміальний фан шоп художника Івана Марчука
В Україні почав роботу фан шоп всесвітньо відомого художника Івана Марчука, де шанувальники талановитого українця можуть придбати преміум аксесуари з використанням картин митця. Напередодні проект вже презентували широкому загалу і отримали перші замовлення.

Сьогодні основу серії складають предмети гардеробу і сувенірна продукція. Зокрема, це шовкові хустки і палантини з принтами за мотивами робіт художника, чохли для телефонів, художні книги та альбоми. В майбутньому планується розширити лінійку дизайнерським художнім приладдям, спеціально підібраним за порадами художників.

Проект став результатом давньої дружби і співпраці Івана Марчука і холдингу CO-OP Media, де вийшов перший в своєму роді альбом картин художника з відвертими історіями про його життя.

Першим майданчиком, де представлені аксесуари серії, став сайт www.shop.uamarket.info. "Для нашої платформи ми завжди відбираємо тільки ті предмети, які готові рекомендувати особисто. Після знайомства з Іваном Марчуком і командою, яка готувала лінійку фан шопу, не було сумнівів, що вони повинні бути представлені у нас", - зазначила головний редактор UAmarket.info Валерія Вольвач.

Як зазначили ініціатори проекту, переговори про продаж також ведуться з найбільшими майданчиками країни.

Робота над фан шопом надихнула авторів проекту почати більш активну популяризацію українського образотворчого мистецтва. Як відзначили в CO-OP Media, компанія планує розробити ще кілька серій аксесуарів, присвячених іншим відомим художникам, об'єднавши роботи в проекті Art Impulse Ukraine.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: В Україні відкрився преміальний фан шоп художника Івана Марчука
Увеличить: В Україні відкрився преміальний фан шоп художника Івана Марчука
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 898 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz