Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2017 » Октябрь » 22 » В Україні з'явиться сучасна товарна онлайн біржа

Размещение новостей компаний

В Україні з'явиться сучасна товарна онлайн біржа

Распечатать: В Україні з | Комментировать: В Україні з
Днями український бізнес отримає сучасний і прозорий інструмент продажів і покупок, який успішно працює на світових ринках. Творці нової біржі запускають електронну платформу з високим рівнем безпеки угод, в тому числі застосувавши для цього в програмній розробці технології blockchain.

На товарному ринку України стають доступними стандарти подвійного зустрічного аукціону та торгів з використанням центрального контрагента.

В Україні офіційно розпочала роботу товарна біржа "КИЇВ МЕРКЕНТАЙЛ ЕКСЧЕЙНДЖ" (КМЕ), яка реалізує світові стандарти торгів на ринках нафтопродуктів, сільськогосподарської та хімічної продукції. Пробні, успішні торги на новому майданчику стартували ще 2 жовтня, зараз сервіс проходить фінальну стадію налагодження - йде тестування інтернет ресурсу і «розгортання» функціоналу торгової платформи.

Серед пропонованих біржею послуг - впровадження електронного документообігу для учасників торгів, можливість проведення торгів з використанням центрального контрагента, а також торги по стандартам подвійного зустрічного аукціону - "біржового стакана". Учасникам торгів буде доступна послуга по укладанню договорів в електронній формі.
Додатково біржа надає можливість реєстрації позабіржових угод на різних ринках.

КМЕ використовує систему управління ризиками DPV (delivery vs. payment), що зменшує ризики обох сторін при проведенні операцій, одночасно виступаючи третьою стороною в транзакціях.

Біржа також створить додаткове забезпечення торгів за рахунок власного гарантійного фонду. Відкрита акредитація страхових компаній, складів, сюрвейних компаній.

Творцями також передбачено розгортання електронного майданчика, побудованого за технологіями "BlockChain", що говорить про високий рівень безпеки. Процес розгортання інфраструктури буде проходити в кілька етапів, зі збільшенням функціоналу, ринків і послуг для учасників ринку.

"Perfect competition maximum efficiency" - це не просто слоган, це висока планка стандартів, які ми впроваджуємо сьогодні в Україні. КМЕ гарантує світові стандарти ведення торгів, дотримання конфіденційності та безпеки ", - зазначає автор майданчика Віталій Леончук.

"Український бізнес мало використовує біржі як ефективний канал продажів. Місія KME - розвивати біржову культуру в країні і надати компаніям як великого, так середнього та малого бізнесу той інструментарій, який доступний на ринках лідерів світової економіки", - додає Генеральний директор КМЕ Олександр Савочкін.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: В Україні з
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 261 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz