Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Июль » 30 » В «Укрспецтехніці» задоволені співпрацею з «КрАЗом»

Размещение новостей компаний

В «Укрспецтехніці» задоволені співпрацею з «КрАЗом»

Распечатать: В «Укрспецтехніці» задоволені співпрацею з «КрАЗом» | Комментировать: В «Укрспецтехніці» задоволені співпрацею з «КрАЗом»
Холдінгова компанія«Укрспецтехніка», основними напрямами діяльності якої є розробка, проектування, виготовлення, постачання, монтаж та обслуговування спеціальної електроніки, високотехнологічного та наукоємного озброєння, засобів телекомунікацій, співпрацює з автозаводом більше десяти років.

Для встановлення надбудови – радіолокаційної станції «Малахіт» «Укрспецтехніка» використовує комплекти з шасі автомобільного КрАЗ-63221 та причепа-шасі КрАЗ-А061Н2.

У липні завершено виконання чергового контракту з постачання партії таких комплектів. Керівник«Укрспецтехніки» Віра Кошова зазначає, що на підприємстві цінують співпрацю з «АвтоКрАЗом», за десятиліття переконалися у надійності автотехніки КрАЗ, а свою міць та всюдихідність КрАЗи постійно демонструють в умовах бездоріжжя, на будь-якій місцевості.

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 високої прохідності призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального і промислового призначення, а також буксирування причепа по всіх видах доріг, бездоріжжю і місцевості. Автомобілі військового призначення обладнані системою регулювання тиску в шинах, управління якої здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів. Технічна характеристика: колісна формула 6х6, двигун WP10.380 , 4-хтактний, дизельний; КЗП - механічна, дводіа-пазонна, дев’ятиступенева; кермовий механізм механічний, з гідравлічним підсилювачем.

Перешкодозахищеність РЛС метрового діапазону з цифровою обробкою і автоматичною передачею інформації РЛС «Малахіт-М» призначена для автоматичного виявлення, визначення поточних координат (азимута, дальності, курсу, швидкості і висоти при сполученні з ПРВ) і параметрів траєкторії руху; автоматичної передачі даних по супроводжується цілям на КП, а так же споживачам радіолокаційної інформації при використанні в складі підрозділів радіолокаційної розвідки РТВ і ЗРВ в умовах інтенсивних відображень від підстильної поверхні і наземних предметів, дії організованих активних, пасивних і комбінованих перешкод; виявлення і супроводу цілей з малими ЕПР, що використовують технології Стелс; виявлення і супроводу цілей на морській акваторії.
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: В «Укрспецтехніці» задоволені співпрацею з «КрАЗом»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 117 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz