Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Май » 13 » VAB Лізинг однією з перших серед українських лізингових компаній отримала безстрокову Ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу

Размещение новостей компаний

VAB Лізинг однією з перших серед українських лізингових компаній отримала безстрокову Ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу

Распечатать: VAB Лізинг однією з перших серед українських лізингових компаній отримала безстрокову Ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу | Комментировать: VAB Лізинг однією з перших серед українських лізингових компаній отримала безстрокову Ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу
Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 20 квітня 2017 року №1208 прийнято рішення щодо видачі безстрокової ліцензії на надання послуг з фінансового лізингу VAB Лізинг.

VAB Лізинг стала однією з перших серед українських лізингових компаній, яка, на виконання вимог Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) - затверджених постановою КМУ від 07 грудня 2016 року №913, отримала безстрокову Ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу.

«Наша Компанія веде свою діяльність виключно в рамках правового поля та відповідає усім вимогам українського законодавства. Зміни, які запроваджені в Ліцензійних умовах, направлені на зміцнення прозорості та відкритості в діяльності лізингових компаній, а також на посилення захисту прав Лізингоодержувачів, як споживачів цієї фінансової послуги», - розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

«VAB Лізинг, як і завжди, пропонує своїм Клієнтам вигідні та прозорі умови фінансування, а лізингові програми в рамках партнерства з автовиробниками перетворюють придбання нового автомобіля не лише на задоволення, а й на вигідне капіталовкладення», - додає експерт.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 309 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz