Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Июнь » 2 » VAB Лізинг представить оновлену програму Лізинг АГРО на ХХІХ Міжнародній Агропромисловій виставці АГРО-2017

Размещение новостей компаний

VAB Лізинг представить оновлену програму Лізинг АГРО на ХХІХ Міжнародній Агропромисловій виставці АГРО-2017

Распечатать: VAB Лізинг представить оновлену програму Лізинг АГРО на ХХІХ Міжнародній Агропромисловій виставці АГРО-2017 | Комментировать: VAB Лізинг представить оновлену програму Лізинг АГРО на ХХІХ Міжнародній Агропромисловій виставці АГРО-2017
З 7 по 10 червня 2017 року на території НК «Експоцентр Україна» відбудеться ХХІХ Міжнародна Агропромислова виставка АГРО-2017. VAB Лізинг прийме участь разом за надійним постачальником насосних станцій та комплексних систем водозабезпечення NRG Group.

В рамках виставки VAB Лізинг презентує оновлені умови спеціалізованої програми Лізинг АГРО, яка направлена на задоволення потреб у фінансуванні аграріїв.

«З метою розширення можливостей фінансування індивідуальних потреб аграріїв ми вдосконалили сезонні графіки платежів, змінили витрати на страхування на безвідсоткову розстрочку та зробили систему оцінки потенційних Клієнтів більш лояльною», - розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

«Також, для всіх відвідувачів виставки АГРО 2017, які нададуть заявку на послуги лізингу протягом виставки чекає спеціальна знижка 5% на послуги Компанії. Отже, чекаємо Вас на стенді NRG Group та VAB Лізинг, де кожен зможе отримати безліч корисної інформації, цікавих презентацій та звичайно смачних гостинців!», - додає Людмила Золотарьова.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 730 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz