Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Дистрибуція і торгівля » 2020 » Грудень » 25 » VARUS ОТРИМАВ НАГОРОДУ PRIVATELABEL 2020

Розміщення новин компаній

VARUS ОТРИМАВ НАГОРОДУ PRIVATELABEL 2020

В рамках XII міжнародної конференції PrivateLabel 2020, де взяли участь понад 300 власників і топ-менеджерів роздрібних мереж, а також компаній-постачальників з України та зарубіжжя, пройшло нагородження лауреатів однойменної національної бізнес-премії. ТОВ «Омега», що розвиває в Україні мережу супермаркетів Varus, отримало нагороду за внесок у розвиток власних торговельних марок.

Національна Премія PrivateLabel 2020 покликана відзначити високі досягнення і значний вклад рітейлерів у розвиток напрямку ВТМ та взаємодію зі споживачами. В якості критеріїв успішності при відборі переможців в номінаціях враховувалися питома вага ВТМ всередині категорії, приріст категорії, маржа, оборотність, зростання продажів в одиницях, грошовий оборот і частка в групі.

Портфель private label торгової мережі VARUS наразі включає 4 основних торгових марки.

«Varto» (близько 600 SKU) – це товари високої якості від надійних вітчизняних і закордонних виробників, які виготовляються спеціально для клієнтів мережі. Їх ціна в середньому на 20% нижча, ніж у відомих аналогів. Але при цьому до споживчих властивостей і безпеки товарів Varto компанія пред'являє високі вимоги. Перед тим, як потрапити на полиці, продукція проходить ретельний вхідний контроль. Перевіряються умови транспортування; наявність всіх дозвільних документів, що підтверджують якість та безпеку продукції; відповідність маркування, термінів придатності, наявність необхідної інформації про продукт, тощо. Кожен продукт проходить перевірку в державних лабораторіях. До лінійки Varto входять товари food і non-food-категорій в середньому ціновому сегменті включно із суббрендами:

Varto Soft (продукція для особистої гігієни);

Varto Clean (засоби для миття, чищення та інші товари, які допомагають підтримувати чистоту);

Varto Kids (товари для дітей). Оскільки окремі позиції  Varto Kids призначені для дітей від 6 місяців, у VARUS наголошують, що до цієї марки ставляться з особливою увагою.

 «Вигода» (близько 550 SKU) – товари економ-сегменту, розраховані, в першу чергу на запит клієнтів, що мають високу чутливість до ціни і саме її враховують як основний критерій вибору. Тим не менше, в плані якості та споживчих властивостей, до товарів під маркою «Вигода» рітейлер так само висуває суворі вимоги і ретельно ставиться до відбору виробників. Це одна з головних причин, через які продукція цієї ТМ найбільш популярна серед клієнтів VARUS порівняно з іншими ВТМ мережі.

«Чиста Вигода» (близько 360 SKU) – товари першої ціни у категорії non-food. За позиціонуванням ця марка близька до лінійки «Вигода» і по суті являє собою її логічне продовження.

BOHEMA (близько 130 SKU) – «наймолодша» ВТМ від VARUS, під якою випускаються чоловічі та дитячі шкарпетки, а також жіночі колготки, що за якістю не поступаються іменитим брендам.

«Отримання нагороди національного рівня і визнання експертами вкладу, який наша компанія робить у розвиток напрямку private label – приємна подія, яка надихає. Вкупі з лояльністю клієнтів VARUS, це ще один доказ того, що наші ВТМ є гідною альтернативою іменитим брендам», - зазначив директор управління розробки власних торгових марок Сергій Чорний.

________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 870 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz