Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Ноябрь » 26 » Вболіваємо разом: КРИСТАЛБАНК підтримав ХК «Чайка» на черговій грі сезону

Размещение новостей компаний

Вболіваємо разом: КРИСТАЛБАНК підтримав ХК «Чайка» на черговій грі сезону

Распечатать: Вболіваємо разом: КРИСТАЛБАНК підтримав ХК «Чайка» на черговій грі сезону | Комментировать: Вболіваємо разом: КРИСТАЛБАНК підтримав ХК «Чайка» на черговій грі сезону
У неділю, 25 листопада, на льодовій ковзанці СК «Атек» відбулася чергова гра хокейного сезону, на якій київська команда ХК «Чайка» змагалася за перемогу над суперником.

Гру відвідали віддані уболівальники – колектив КРИСТАЛБАНКу, який приймає активну участь у підтримці улюбленої команди. Нагадаємо, що з вересня 2018 року Банк виступає партнером ХК «Чайка».

ХК «Чайка» була заснована у 2009 році. Впродовж останніх років команда змінювала склад на молодих гравців і активно бореться за першість.

Бажаємо спортсменам перемог та подальших успіхів!
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 75 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz