Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Май » 4 » Вбудовувані процесори AMD G-серії використовуються в нових системах Toshiba D10 POS

Размещение новостей компаний

Вбудовувані процесори AMD G-серії використовуються в нових системах Toshiba D10 POS

Распечатать: Вбудовувані процесори AMD G-серії використовуються в нових системах Toshiba D10 POS | Комментировать: Вбудовувані процесори AMD G-серії використовуються в нових системах Toshiba D10 POS
Вбудовувані процесори AMD G-серії використовуються в нових системах Toshiba D10 POS. Це стильні та компактні рішення, які забезпечують необхідну функціональність за адекватну ціну для малого бізнесу і роздрібних компаній. За рахунок енергоефективності, можливості підключення декількох дисплеїв і масштабованості, вбудовані процесори AMD G-серії можуть оптимізувати енергоспоживання, а також забезпечити підтримку інноваційних малих форм-факторів, знижуючи загальні витрати на розробку пристроїв, таких як Toshiba D10. POS-термінал Toshiba D10 дозволяє рітейлерам досягти блискучих результатів з невеликою платформою, яка відрізняється високою продуктивністю, а також простотою установки і обслуговування. Рішення призначене для країн Азії, регіону EMEA і Латинської Америки і є відкритою платформою з широким спектром операційних систем (ОС). Новинка відповідає потребам функціональності, стилю і універсальності сучасних підприємств роздрібної торгівлі.

«Запуск нового бізнесу або стратегічні інвестиції для підтримки швидкого зростання справи - це рішення, які потрібно приймати обачно. Саме тому компанія Toshiba вирішила представити ринку систему D10, - сказав д-р Стефан К. Маркхем, старший віце-президент по глобальній стратегії і портфелю продуктів, Toshiba Global Commerce Solutions. - Використовуючи досвід роботи з найбільшими рітейлерами у всьому світі, ми змогли визначити важливі характеристики, щоб допомогти роздрібним компаніям, що розвиваються, здійснювати свої бізнес-плани і приймати рішення з інвестування в технології, які відповідають їх бюджетам і прагненню до зростання. Завдяки партнерству з AMD, ми змогли зробити це. Майбутнє виглядає дуже яскравим!».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Вбудовувані процесори AMD G-серії використовуються в нових системах Toshiba D10 POS
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 142 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz