<...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Апрель » 13 » Vega виступила партнером конкурсу студентських наукових робіт

Размещение новостей компаний

Vega виступила партнером конкурсу студентських наукових робіт

Распечатать: Vega виступила партнером конкурсу студентських наукових робіт | Комментировать: Vega виступила партнером конкурсу студентських наукових робіт
Національний телеком-оператор Vega став спонсором єдиного на сьогодні офіційного конкурсу державного рівня, який підтримує інноваційну діяльність студентів-зв'язківців.

У кінці березня в Одеській національній академії зв'язку ім. А.С. Попова пройшла науково-практична конференція студентських наукових робіт зі спеціальності «Телекомунікації та зв'язок». У секціях конкурсу «Телекомунікаційні системи та мережі» та «Інформаційні мережі зв'язку» було оцінено 39 робіт студентів та студентських колективів з 19 вищих навчальних закладів з усієї України. Роботи було розглянуто конкурсною комісією, і 36 кращих дипломних проектів було відібрано для захисту на конференції. Представники компанії Vega вручили грошові сертифікати авторам кращих робіт.

«Працюючи в дуже інноваційній та динамічній галузі, ми розуміємо, що майбутнє – за активними молодими професіоналами, які відкриті до нового та зацікавлені продовжувати свій шлях саме в сфері телекомунікацій. Подібні заходи допомагають відкривати юні таланти, виділяти кращих з кращих. Ми, в свою чергу, готові підтримувати їх прагнення до професійного розвитку і пропонуємо різні можливі варіанти співпраці: оплачуване стажування (зручний графік роботи за згодою), перше місце роботи в якості молодого спеціаліста, тимчасову зайнятість (наприклад, на період певного проекту). Підготовлені представники нового покоління у складі нашої команди – запорука нашого подальшого успіху на ринку», – прокоментувала директор з персоналу Vega Тетяна Нестерова.

На відкритті конференції з вітальним словом до учасників виступив заступник Генерального директора, відповідальний за Південний регіон, Денис Плачинда, який розповів про компанію та її перспективи розвитку. Він підкреслив відкритість Vega до співпраці з вищими навчальними закладами в майбутньому.

Під час конференції менеджери з персоналу компанії активно спілкувалися з учасниками заходу, щоб визначити, як найбільш ефективно налагодити процес взаємодії з ВУЗами, а також зрозуміти мотивацію майбутніх випускників.
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Vega виступила партнером конкурсу студентських наукових робіт
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 94 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz