Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Декабрь » 7 » VEON оголошує про призначення Олександра Комарова Президентом Київстар

Размещение новостей компаний

VEON оголошує про призначення Олександра Комарова Президентом Київстар

Распечатать: VEON оголошує про призначення Олександра Комарова Президентом Київстар | Комментировать: VEON оголошує про призначення Олександра Комарова Президентом Київстар
Провідний світовий провайдер мобільного зв’язку та інтернет послуг оголошує призначення Олександра Комарова на посаду Президента Київстар.

У липні цього року Олександра Комарова було призначено виконуючим обов’язки Президента Київстар тимчасово, додатково до його основних обов’язків як СЕО Beeline Казахстан.

Олександр приєднався до VEON п’ять років тому, а з 2015 року – він СЕО Beeline Казахстан. За час своєї роботи Комарову вдалось досягти стабільного росту доходів компанії та запустити нові цифрові сервіси.

Урсула Бернс, Голова Наглядової Ради VEON: «До свого призначення Олександр отримав величезний управлінський досвід. В Україні Київстар – національна історія успіху, і я переконана, що під керівництвом Олександра компанія залишатиметься провідним постачальником мобільного зв’язку та інтернет-послуг».

До приходу в VEON Олександр був генеральним директором GroupM, однієї з найбільших маркетингових компаній в Україні, та посідав керівні посади у маркетингу та комерційній функції міжнародних та українських компаній.

Олександр отримав ступінь MBA у Школі Економіки (Стокгольм), а також закінчив Київський Політехнічний Інститут.

«Україна – це те місце, де я народився та почав свою кар’єру, тому я надзвичайно пишаюсь можливістю повернутись в Київстар у якості Президента на постійній основі», - повідомив Олександр Комаров. «Я переконаний, що Київстар буде не лише утримувати позицію лідера, але й встановлювати нові, високі стандарти інновацій та обслуговування клієнтів у майбутньому».
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 62 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz