Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2018 » Март » 7 » Viber в Україні зміцнив свої позиції: аудиторія месенджера зросла на 50%

Размещение новостей компаний

Viber в Україні зміцнив свої позиції: аудиторія месенджера зросла на 50%

Распечатать: Viber в Україні зміцнив свої позиції: аудиторія месенджера зросла на 50% | Комментировать: Viber в Україні зміцнив свої позиції: аудиторія месенджера зросла на 50%
Кількість зареєстрованих користувачів у січні 2018 зросла майже на 50% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року

7 березня 2018 року. – Viber оголосив про новий етап розвитку мессенджера в Україні. Зростання аудиторії сервісу за 2017 рік у порівнянні з 2016 роком склав до 50%. Зросла також і кількість повідомлень, які українські користувачі Viber надіслали співрозмовникам з січня 2017 по січень 2018 – 55 млрд, що на 80% більше, ніж у попередньому році. При цьому зростання аудиторії додатку за 2017 склав більш ніж 11%. Тепер месенджер є у кожного другого українця.

Viber – це надійна платформа для безпечного спілкування користувачів по всьому світу. У 2018 році Viber доступний в 193 країнах світу і локалізований на 28 мовах.

Користувачі Viber в Україні на цей період частіше спілкувалися між собою за допомогою безкоштовних дзвінків за допомогою додатку, ніж у 2016. Так користувачі мессенджера 1 млрд раз скористалися можливістю аудіо та відеодзвінків, що на 105% більше, ніж у попередньому році. При цьому середня тривалість розмов перевищила 6 хвилин.

Традиційно популярним способом спілкування залишаються стікери: у 2016 році вперше запустили анімовані стікери і аудіостікери. Уже в листопаді 2017 року з'явився новорічний аудіостікерпак від компанії Pepsi. Він складався з говорящих, осяяних сміхом та танцюючих під музику Оленя, Красуні, Діда Мороза та Ельфа. Усього за три місяці стікерпак завантажили близько 3 млн разів.

Окремо варто виділити функцію доповнень для чатів: з 2 липня 2017 по 1 березень 2018 року gif, gag та інші види файлів були відправлені більше 35 млн разів.

Тенденції користування Viber в Україні збігаються з міжнародними. У 70% випадках протягом 2017 року жителі заходили в месенджер з мобільного телефону (Android), 4% використовували Viber з планшета, 7% – версію для комп'ютера, а інші 19% з iPhone.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Viber в Україні зміцнив свої позиції: аудиторія месенджера зросла на 50%
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 217 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz