Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Апрель » 5 » Відкриття судноплавного сезону 2017 на Поштовій площі

Размещение новостей компаний

Відкриття судноплавного сезону 2017 на Поштовій площі

Распечатать: Відкриття судноплавного сезону 2017 на Поштовій площі | Комментировать: Відкриття судноплавного сезону 2017 на Поштовій площі
Компанія «Київський річковий порт» рада повідомити про початок нового сезону катання по Дніпру на пасажирських теплоходах.

Урочисте відкриття відбудеться 16.04.2017 о 13:00 на пл. Поштова біля будівлі Річкового вокзалу «Київ».

У новому сезоні ми плануємо запуск нових маршрутів і програм для широкого кола клієнтів. З нами буде цікаво не тільки гостям столиці, а й киянам, хто вже багато разів катався по Дніпру. З травня буде проводитись ранкова розважальна програма для дітей та вечірня романтична програма для любителів класичної музики і джазу. Ми познайомимо пасажирів з індустріальним районом Києва - Рибальським островом і відвеземо помилуватися «хатинками» в Конча-Заспу.

Компанія «Київський річковий порт» - підприємство з довгою історією і великим досвідом. Компанія має в своєму розпорядженні 10 теплоходів різної модифікації і пасажиромісткості.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 437 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz