Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2017 » Июнь » 8 » Відновлено виробництво ракет-носіїв «Зеніт»

Размещение новостей компаний

Відновлено виробництво ракет-носіїв «Зеніт»

Распечатать: Відновлено виробництво ракет-носіїв «Зеніт» | Комментировать: Відновлено виробництво ракет-носіїв «Зеніт»
Двадцять восьмого квітня поточного року було укладено контракт між ПІВДЕНМАШем та компанією S7 Sea Launch Limited щодо виробництва та постачання ракет-носіїв серії «Зеніт». Загалом, контракт передбачає виготовлення 12 ракет-носіїв для використання в програмах «Морський старт» та «Наземний старт» для досліджень та використання космосу в мирних цілях у рамках міжнародних космічних проектів. Наразі у виробництві знаходиться 2 ракети модифікацій «Зеніт-3SL» та «Зеніт-3SLБ».

Підписанням цього контракту зроблено великий крок щодо подолання глибокої кризи, в якій перебував ПІВДЕНМАШ починаючи з 2013 року та яка була спричинена руйнівним обваленням обсягів виробництва.

Наполеглива трирічна робота фахівців підприємства щодо завантаження виробництва далася взнаки. На сьогодні портфель замовлень ПІВДЕНМАШу на найближчі роки перевищує (в перерахунку) 350 млн. доларів США. Серед основних замовників – компанії з США, Італії, Індії, Кореї та ін.

ПІВДЕНМАШ висловлює глибоку вдячність законодавчій та виконавчій гілкам влади за надану безпрецедентну, як для нашого підприємства, нормативну та фінансову підтримку. Без цієї підтримки відновлення виробництва та подолання кризи було б неможливе.

Виведення ПІВДЕНМАШу в режим стабільної роботи створить належні умови для корпоратизації підприємства та пошуку стратегічного інвестора. Реалізація цих заходів, в свою чергу, є необхідною передумовою досягнення головної середньостроковою мети ПІВДЕНМАШу, яка полягає в забезпеченні повноцінної участі підприємства в міжнародній кооперації з виробництва ракетно-космічної техніки.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Відновлено виробництво ракет-носіїв «Зеніт»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1154 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz