Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2017 » Ноябрь » 12 » Відомі українки сказали молодим жінкам "Ми віримо - ви зможете!"

Размещение новостей компаний

Відомі українки сказали молодим жінкам "Ми віримо - ви зможете!"

Распечатать: Відомі українки сказали молодим жінкам "Ми віримо - ви зможете!" | Комментировать: Відомі українки сказали молодим жінкам "Ми віримо - ви зможете!"
Жінки в Україні можуть добитися більшого успіху та побудувати кар’єру. Про це сьогодні учасниці нового проекту «Я зможу!». Проект реалізує Фонд Олени Пінчук за сприяння Фундації Кока-Кола.

Жінки, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі в політиці, бізнесі, моді, соціальних та благодійних проектах, готові розповідати про свої історії успіху, про досягнення та падіння, і підтримувати молодих жінок, які знаходяться на початку свого шляху. У проекті «Я зможу!» жінки-лідери будуть ділитися досвідом та знаннями з молоддю. Але також за допомогою зможе звернутися будь-яка жінка, яка знаходиться на шляху до своєї мрії.

- Ми об’єднали успішних жінок, для того щоб їх життєвий та професійний досвід став натхненням та прикладом для тисяч молодих дівчат. Для того щоб дати їм можливість ділитися знаннями зі студентками та школярками по всій Україні. Щоб допомогти молоді визначитися зі своєю професією та щоб створити зв’язки між тими, хто добився успіху, і тими, хто знаходиться на самому початку свого кар’єрного зростання, – сказала Олена Пінчук. – Багато учасниць проекту пройшли довгий та непростий шлях до свого професійного успіху, і вони дуже добре знають, як важливо отримати допомогу та дружню пораду. У нашому проекті немає вікових обмежень. Кожна жінка, яка хоче досягти успіху, отримає нашу підтримку!

- Компанія Кока-Кола розуміє, що жінки є рушійною силою економічного та соціального прогресу. Саме тому в усьому світі ми підтримуємо проекти для жінок, – сказала PR директор компанії Кока-Кола Україна Олеся Жулинська. – І тепер в Україні разом з Фондом Олени Пінчук ми реалізуємо спільний проект «Я зможу!», який буде надихати, допомагати та об’єднувати жінок. Цей проект – це більше ніж наша соціальна корпоративна відповідальність. Ми впевнені, що активна участь жінок в економічних процесах та суспільному житті прискорить розвиток України. Це підтверджує статистика в інших країнах. За останні десятиріччя кількість жінок на керівних посадах у державному управлінні, політиці та бізнесі значно збільшилася. Але до ліквідації розриву між жінками та чоловіками у всіх сферах ще дуже далеко. Україна, на жаль, і досі лишається в числі нерівноправних країн. Тому наш проект є вкрай важливим, адже менторство та історії досягнень жінок надихають та відкривають нові можливості для країни.

В рамках проекту відомі українки записали короткі відеоінтерв’ю, у яких вони розповіли про свої життєві історії. Саме вони мають стати джерелом натхнення для тисяч молодих жінок, які сьогодні на самому початку своєї кар’єри та не завжди впевнені у власних силах. Кожна жінка, яка погодилася розповісти про своє професійне зростання, прочитає серію лекцій, проведе декілька зустрічей з молодими жінками, стане для них ментором.

Зараз менторами проекту стали більше 30 відомих жінок. Серед них журналістки Оксана Соколова та Олена Фроляк, спортсменки Лілія Подкопаєвата Аліна Шатернікова, народні депутати Олена Кондратюк, Ольга Белькова та Марія Іонова, дизайнерки Анна Октябрь та Світлана Бевза, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, державні службовці, науковці, керівники великих міжнародних компаній та корпорацій. Цей список продовжує поповнюватися новими іменами.

У першу чергу, проект буде спрямований на те, щоб створити нові рольові моделі, розповісти історії успіху, продемонструвати, як багато жінок в Україні посідають відповідальні посади, керують власним бізнесом та стають відомими у творчих професіях.

Щоб доєднатися до проекту, необхідно зайти на сайт ican.org.ua та відправити заявку на запрошення спікерів проекту в українські школи та виші або відправити запит на менторство.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 171 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz