Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Май » 14 » Відтепер автомобілі ГАЗ можна придбати під 0% річних в гривні без надання фінансових документів за програмою ГАЗ Finance

Размещение новостей компаний

Відтепер автомобілі ГАЗ можна придбати під 0% річних в гривні без надання фінансових документів за програмою ГАЗ Finance

Распечатать: Відтепер автомобілі ГАЗ можна придбати під 0% річних в гривні без надання фінансових документів за програмою ГАЗ Finance | Комментировать: Відтепер автомобілі ГАЗ можна придбати під 0% річних в гривні без надання фінансових документів за програмою ГАЗ Finance
Відтепер придбання комерційних автомобілів марки ГАЗ стало ще простіше. VAB Leasing запускає фінансування під 0% річних в гривні в рамках програми ГАЗ Finance.

Програма ГАЗ Finance діє у всіх офіційних представництвах групи компаній АІС. Умови програми розповсюджуються практично на весь модельний ряд ГАЗ.

«Комерційні автомобілі ГАЗ широко використовуються в діяльності підприємств та є одним із лідерів сегменту. Тому ми з радістю підтримуємо розвиток підприємств малого та середнього бізнесу та надаємо найбільш привабливі та доступні умови лізингу для програми ГАЗ Finance», - розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

«По-перше, це можливість розстрочки під 0% річних у гривні. Для Клієнтів, які планують зробити перший внесок 50-60% від вартості автомобіля та оформити фінансування на 12 місяців, відсоткова ставка буде становити 0% в гривні. По-друге, можливість оформлення договору без надання жодних фінансових документів є запорукою швидкого та вчасного отримання автомобіля для запуску його в роботу. А на додачу до всіх переваг, кожен Клієнт має можливість самойстійно, не виходячи з офісу розрахувати найбільш зручний графік лізингових платежів за допомогою on-line калькулятора», – додає Людмила Золотарьова.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 234 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz