Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2018 » Декабрь » 4 » VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок

Размещение новостей компаний

VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок

Распечатать: VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок | Комментировать: VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок
16 грудня 2018 року в Одесі пройде VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок за участю Генеральних і Почесних консульств, акредитованих в Одесі, національних культурних центрів, міжнародних місій і організацій.

Для дипломатів вже стало доброю традицією влаштовувати в Одесі це яскраве різдвяне свято з неповторною атмосферою і колоритом. У минулому 2017 році Дипломатичний ярмарок відвідало понад 3 тисячі осіб. Медичне обладнання, кошти на придбання якого збиралися на ярмарку, було передано в дитячу міську клінічну лікарню № 3.
Цього року на Дипломатичному ярмарку можна буде придбати традиційні для країн-учасниць продукти і кулінарні вироби, блюда національних кухонь, оригінальні сувеніри, новорічні прикраси. Святковий настрій також створюватиме концертна програма з виступами національних колективів.
Зібрані на VIII Благодійному дипломатичному різдвяному ярмарку кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для пологового будинку № 5.

Офіційна підтримка: Міністерство зовнішніх справ в м.Одесі; Одеська міська рада, Одеський міський голова; Одеська обласна державна адміністрація, Голова Одеської обласної державної адміністрації.

........................................................................................................................
Ярмарок розташується у парку Шевченка (павільйон Gorzal на колишньому танцмайданчику «Огни маяка»). У павільйоні працює кліматична система, є санвузли.
Вхід вільний.
Час роботи: 11.00 - 19.00
___________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: VIII Благодійний дипломатичний різдвяний ярмарок
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 84 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz