Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2017 » Ноябрь » 9 » VIIІ Київська книжкова виставка "КНИЖКОВІ КОНТРАКТИ" 14-17 грудня, Український дім

Размещение новостей компаний

VIIІ Київська книжкова виставка "КНИЖКОВІ КОНТРАКТИ" 14-17 грудня, Український дім

Распечатать: VIIІ Київська книжкова виставка "КНИЖКОВІ КОНТРАКТИ" 14-17 грудня, Український дім | Комментировать: VIIІ Київська книжкова виставка "КНИЖКОВІ КОНТРАКТИ" 14-17 грудня, Український дім
14-17 грудня 2017 року в приміщенні міжнародного виставкового і конгрес-центру Києва «Український дім», за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться VIІI Київська книжкова виставці «Книжкові контракти».

На виставці буде представлено розмаїття літератури, яку можна буде придбати за ціною виробника:

· наукова й публіцистична

· художні книги для дорослих і дітей

· навчальна й довідкова

· періодичні й газетно-журнальні видання

· мистецтвознавча й музична

· подарункові й мистецькі альбоми

Для відвідувачів виставки запланована різноманітна програма Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і молодих початківців на літературній ниві.

Від Авторів і видавців чекаємо на цікаві автограф-сесії та презентації нових видань!

Відбудеться церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Краща книга України".

Традиційно, в рамках книжкової виставки, проводиться Благодійна акція по збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

У ці дні, коли усіх охоплює «подарункова паніка», ви зможете відвідати передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая», поринути у казку справжнього свята: норвезьке різдвяне печиво, ароматичні свічки, hand made прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі, гарячий шоколад та запашний чай з лимоном і корицею – подарують вам святковий настрій.

До дня Святого Миколая запланована цікава розважальна програма для дітей.

Вірте у дива Святого Миколая! Робіть подарунки своїм рідним.

Виставка проводиться згідно Указу Президента України № 47/2017 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2016 року «Про Доктрину інформаційної безпеки України».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 247 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz