Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Экспорт/импорт » 2019 » Июль » 19 » Військовики із азійської країни відвідали ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Размещение новостей компаний

Військовики із азійської країни відвідали ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Распечатать: Військовики із азійської країни відвідали ПрАТ «АвтоКрАЗ» | Комментировать: Військовики із азійської країни відвідали ПрАТ «АвтоКрАЗ»
Представники військового відомства однієї з країн Південно-Східної Азії побували на підприємстві з метою ознайомлення з продукцією військового призначення, обговорення питань можливої співпраці.

Гості зустрілися з керівництвом автозаводу, оглянули виставку автомобілів: КрАЗ-6322, КрАЗ-Fiona, КрАЗ-Hulk, КрАЗ-5401Н2 «Свіжість», КрАЗ-6510 ТЕ, КрАЗ-5233 «Джерело», КрАЗ-5233ВЕ, АПЗ-6,5.

На випробувально-демонстраційному полігоні підприємства для них організували авто-шоу: демонстрацію можливостей автомобілів КрАЗ-6510 та КрАЗ-6322 у подоланні перешкод. Візитери захоплено відгукувалися про майстерність досвідченого водія-випробувача Василя Ухналя . Також виявили бажання проїхатися в кабіні разом із водієм під час руху перешкодами. Таку можливість їм було представлено. «Супер-техніка, супер-класний водій», - такі відгуки потенційних замовників продукції автозаводу.

Позитивними були враження гостей після відвідування навчального центру. Вони підкреслили важливість його сучасного технічного забезпечення для ґрунтовного навчання персоналу, який здійснюватиме експлуатацію, обслуговування та ремонт техніки.

Зібрана інформація дозволить військовим сформулювати відповідні запити на моделі автомобілів, в яких у них наразі є потреба.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Військовики із азійської країни відвідали ПрАТ «АвтоКрАЗ»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 111 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz