Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2016 » Декабрь » 17 » Виплати за Реєстром вкладників ПАТ «Банк Михайлівський» поновлюються 16 грудня

Размещение новостей компаний

Виплати за Реєстром вкладників ПАТ «Банк Михайлівський» поновлюються 16 грудня

Распечатать: Виплати за Реєстром вкладників ПАТ «Банк Михайлівський» поновлюються 16 грудня | Комментировать: Виплати за Реєстром вкладників ПАТ «Банк Михайлівський» поновлюються 16 грудня
Виплати вкладникам ПАТ «Банк Михайлівський» поновлюються сьогодні, 16 грудня.

Здійснюватимуться вони на основі Загального реєстру, доповненого інформацією про клієнтів фінансових компаній, які прирівняні до вкладників ПАТ «Банк Михайлівський». Це зроблено на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг».

Доповнений Реєстр містить інформацію про громадян, заяви яких були подані:

- у Києві – до 07 грудня 2016 року;

- у Дніпрі, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Сумах, Черкасах – до 30 листопада 2016 року;

- у Львові – до 01 грудня 2016 року;

- заяви, що надійшли засобами поштового зв’язку – до 02 грудня 2016 року.

Заяви, що були подані після зазначених дат будуть включені до наступного реєстру на виплату. Прийом заяв продовжується і буде тривати до завершення процедури ліквідації ПАТ «Банк «Михайлівський».

Також до реєстру включені фізичні особи, за рахунками яких завершено перевірку та не встановлено зв’язку з ТОВ «ІНВЕСТИЦІЙНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР» і ТОВ «КРЕДИТНО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЦЕНТР».

Гарантована сума відшкодування коштів Фондом додатково збільшується на 400,95 млн грн, що припадає на 5336 фізичних осіб.

Свої кошти вкладники можуть отримати у відділеннях банків-агентів в залежності від місця реєстрації, вказаного під час підписання угоди. Так:

- у ПАТ «Альфа Банк» - Київ та Київська область;

- у ПУМБ – Крим, Севастополь, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області;

- «ТАСКомбанк» - Волинська, Запорізька, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Тернопільська і Хмельницька області.

Нерезидентам потрібно звертатись до будь-якого відділення «Альфа Банку».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 607 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz