Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2019 » Август » 14 » Випробування шасі КрАЗ-7140Н6 на «Азнафтомаші» - успішні

Размещение новостей компаний

Випробування шасі КрАЗ-7140Н6 на «Азнафтомаші» - успішні

Распечатать: Випробування шасі КрАЗ-7140Н6 на «Азнафтомаші» - успішні | Комментировать: Випробування шасі КрАЗ-7140Н6 на «Азнафтомаші» - успішні
Основна продукція, яку в нас традиційно протягом останнього десятиліття замовляв «Азнафтомаш», - шасі КрАЗ-7133Н4 колісної формули 8х4, що слугували базою для важких підйомних бурових установок УП-80 та УП-100 «Руслан», призначених для проведення поточного і капітального ремонтів нафтових і газових свердловин глибиною до 5000 м.

Азербайджанських партнерів зацікавило і шасі КрАЗ-7140Н6 колісної формули 8х6, яке слугуватиме базою для нової підйомної установки УП-100/125 «Руслан». Воно агрегатовано 375-сильним дизельним двигуном Євро-5 із механічною дводіапазонною 9-ступеневою КЗП, сухим однодисковим зчепленням та АБС. Кабіна автомобіля - капотна, тримісна.

Шасі КрАЗ-7140Н6 має збільшену вантажопідйомність, що і стало визначальним під час його замовлення. Опробування першої поставленої партії шасі КрАЗ-7140Н6, за словами представників «Азнафтомашу», продемонструвало позитивні результати і отримало схвальні відгуки його випробувачів.

Нагадаємо, що ВАТ «Азнафтомаш» (Азербайджан) - завод-виробник різного нафтогазового устаткування, підйомних агрегатів, спеціальної техніки та інструментів для нафтогазової галузі. Це підприємство - багаторічний партнер «АвтоКрАЗу», що встановлює на автомобільні шасі КрАЗ різне обладнання для нафтогазового комплексу країни. Замовник цінує КрАЗи за високу вантажопідйомність, надійність конструкції, простоту обслуговування та ремонтопридатність.
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Випробування шасі КрАЗ-7140Н6 на «Азнафтомаші» - успішні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 63 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz