Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Январь » 26 » Вирощування та маркетинг спаржі на конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого в Києві

Размещение новостей компаний

Вирощування та маркетинг спаржі на конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого в Києві

Распечатать: Вирощування та маркетинг спаржі на конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого в Києві | Комментировать: Вирощування та маркетинг спаржі на конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого в Києві
Тематика вирощування, продажів і перспектив ринку спаржі буде однією з ключових на конференції «Мільйон із гектара», яка відбудеться 28 лютого у м. Київ, повідомляє організатор події – проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Детальну інформацію щодо сучасних трендів, які панують на світовому та європейському ринках спаржі, напрямків їх розвитку та ключових гравців представить Євген Кузін, менеджер з маркетингу проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

Тему правильних підходів до планування проектів з вирощування спаржі та ведення цього бізнесу розкриє у своєму майстер-класі міжнародний експерт ринку спаржі Піт Бьорскенс, представник компанії Vestjens BV, Нідерланди.

А точку зору на бізнес в умовах України, перспективи вітчизняного ринку спаржі та технологічні особливості проектів представить Петро Григор’єв, генеральний менеджер і співвласник ТОВ «Агроексперт Трейд», в презентації на тему «Вирощування спаржі в Україні: критичні помилки початківців, і як їх уникати».

Нагадуємо, що всього у конференції приймуть участь понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво).

Партнерами конференції традиційно виступають Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit.

Заявки на участь у конференції будуть прийматися до 22 лютого включно, а більш детальна інформація щодо заходу розміщена на офіційному сайті події.

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Вирощування та маркетинг спаржі на конференції «Мільйон із гектара» 28 лютого в Києві
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 91 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz