Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Март » 5 » Visa і SOCAR анонсували запуск QR-платежів Visa в мережі АЗС SOCAR

Размещение новостей компаний

Visa і SOCAR анонсували запуск QR-платежів Visa в мережі АЗС SOCAR

Распечатать: Visa і SOCAR анонсували запуск QR-платежів Visa в мережі АЗС SOCAR | Комментировать: Visa і SOCAR анонсували запуск QR-платежів Visa в мережі АЗС SOCAR
Київ, 5 березня, 2018 – Компанія Visa і «SOCAR Україна» сьогодні анонсували запуск першого в Україні платіжного рішення на основі технології QR-коду.

Віднині споживачі зможуть легко оплачувати пальне та покупки за допомогою мобільного додатку SOCAR LEVEL на будь-якій з 61 АЗС мережі SOCAR в Україні. Для цього потрібно спочатку прив’язати картку Visa до безпечного мобільного додатку, а потім відсканувати QR-код на касі або на паливній колонці. Оплата автоматично списується з пов'язаних із мобільним додатком карток Visa, і клієнти можуть переглянути платіжні операції в додатку SOCAR LEVEL.
«QR платежі надають гнучкі платіжні рішення торгово-сервісним підприємствам моментально приймати цифрові платежі від споживачів без необхідності інвестувати в POS-термінали. Visa співпрацює з партнерами на місцевому та міжнародному рівнях з метою використання інноваційних платіжних рішень, таких як QR-коди, щоб споживачі могли легко переказати кошти торгово-сервісним підприємствам та навіть друзям та родині. Ми пишаємося сьогодні можливістю разом із SOCAR першими в Україні представити споживачам цей інноваційний сервіс QR платежів і, таким чином, сприяти подальшому переходу до цифрової економіки з меншою залежністю від готівкових коштів тут, в Україні», - зазначив Дмитро Крепак, в.о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa.

«Для SOCAR запуск проекту QR платежів – це ще один крок назустріч нашим клієнтам. Ми постійно шукаємо можливості для розвитку, впроваджуємо інноваційні технології для підвищення комфорту та швидкості обслуговування. Тепер на АЗС SOCAR ви можете заправити авто, не виходячи з машини, та здійснити покупки в BUTA-маркеті чи кафе, не дістаючи гаманця, за допомогою додатку SOCAR LEVEL в смартфоні. Нам дуже приємно, що майбутнє без черг і купи пластикових карток ми наближаємо у співпраці з таким партнером, як Visa, готовим запропонувати інноваційні рішення і гнучкий підхід до подібних розробок», - коментує Анна Романова, Директор департаменту маркетингу SOCAR Energy Ukraine.

Еквайрінговим партнером проекту виступив Райффайзен Банк Аваль. Технологічні рішення надані компаніями WayForPay і the MakeApp.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Visa і SOCAR анонсували запуск QR-платежів Visa в мережі АЗС SOCAR
Увеличить: Visa і SOCAR анонсували запуск QR-платежів Visa в мережі АЗС SOCAR Увеличить: Visa і SOCAR анонсували запуск QR-платежів Visa в мережі АЗС SOCAR
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 244 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz