Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Выставки » 2017 » Май » 19 » Виставка «Дентал-Україна»

Размещение новостей компаний

Виставка «Дентал-Україна»

Распечатать: Виставка «Дентал-Україна» | Комментировать: Виставка «Дентал-Україна»
25-27 жовтня 2017 року у Львові відбудеться XV ювілейна міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Україна» та XV стоматологічний форум.

Мета виставки – представлення нових технологій, матеріалів, обладнання та інструментарію в галузі стоматології, демонстрація сучасних методик лікування, обмін досвідом між спеціалістами різних країн світу та регіонів України.

Виставка «Дентал-Україна» – це захід міжнародного рівня, куди з’їжджаються науковці, професійні стоматологи, представники відомих фірм виробників з усіх куточків України та з-за кордону. За роки свого існування саме ця виставка стала ідеальною платформою для просування нового продукту на ринок України, базою для переговорів та обміну досвідом.

В рамках XV міжнародного стоматологічного форуму, відбуватимуться науково-практичні конференції, лекції, майстер-класів, практичні демонстрації нових технології, матеріалів в стоматологічній галузі за участю провідних стоматологів та провідних фірм-виробників.

Детальна інформація виставки на сайті:
www.dental-ukraine.info, www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/
або за тел.: +380 (32) 297-13-69

Організатор: ПрАТ «Гал-ЕКСПО»
www.galexpo.com.ua

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 620 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz